life

شهردار تهران در دیدار با اعضای فدراسیون ناشنوایان برای همکاری با این فدراسیون برای ساخت یک پاتوق برای ناشنوایان اعلام آمادگی کرد.

جی پلاس، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون ناشنوایان به همراه سیدرضا صالحی‌ امیری رئیس کمیته ملی المپیک با پیروز حناچی شهردار تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

حناچی در این دیدار گفت: شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری به دنبال مناسب‌سازی معابر برای معلولان بوده و در افتتاح‌هایی که در این دوره از مدیریت شهری انجام شد، یکی از شرط‌های افتتاح، مناسب‌سازی برای معلولان بود. به عنوان مثال در مترو هیچ ایستگاهی افتتاح نشد مگر اینکه برای معلولان مناسب‌سازی شده باشد.

شهردار تهران همچنین با اشاره به مِلکی که اعضای فدراسیون خواستار ورود شهرداری برای نوسازی آن بودند هم گفت: شهرداری از ساخت یک پاتوق فرهنگی برای ناشنوایان استقبال می‌کند و حاضر است در این زمینه همکاری داشته باشد.

در این دیدار صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم حضور داشت و با تشریح برنامه‌ها و وضعیت فدراسیون ناشنوایان از شهردار تهران خواست که برای کمک به وضعیت این فدراسیون مساعدت کند.

تیشه‌گران رئیس فدراسیون نیز ضمن تشکر از حمایت‌های ویژه صالحی‌ امیری و حناچی شهردار تهران نسبت به ناشنوایان، اظهار داشت: امیدواریم با همکاری‌های فی مابین و تعامل هرچه بهتر با شهرداری تهران و کمیته ملی المپیک بتوانیم در توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر ورزش ناشنوایان گام برداریم.

در این دیدار تیشه‌گران (رئیس فدراسیون ناشنوایان)، فرشادان، تاجگردون و خال (اعضای هیئت رئیسه)، نصیبی (دبیر)، فراهانی و داودی (نواب رئیس)، میر محسنی (رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران) ، آرام (مدیرکل بهزیستی شهر تهران) و امید سعیدی (کارشناس خبره فدراسیون) حضور داشتند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1511435 منبع: روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان
ارسال نظر