جی پلاس؛

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با ذوب آهن

تیم فوتبال پرسپولیس به احتمال زیاد با ترکیب حامد لک، سیامک نعمتی، حسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی‌نیا، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر مقابل ذوب آهن بازی می کند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم فوتبال پرسپولیس امروز از 19:30در دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال به مصاف ذوب آهن می رود.

پرسپولیس در بازی امروز فرشاد فرجی و سیدجلال حسینی را به دلیل محرومیت از سوی کمیته انضباطی در اختیار ندارند و از همین رو دست یحیی گل‌محمدی در چینش خط دفاع بسته است و باید از بازیکن غیر تخصصی در پست دفاع میانی استفاده کند.

مثل همیشه درون دروازه شاگردان گل محمدی حامد لک قرار دارد.

در خط دفاع سیامک نعمتی در سمت راست و سعید آقایی در سمت چپ بازی می‌کند و احتمالا در بازی امروز به ترکیب اصلی بازگشته و جانشین وحید امیری خواهد شد.

کنعانی زادگان عضو ثابت دفاع میانی سرخپوشان است و در کنار او در غیاب فرجی و حسینی، احتمالاً یحیی از کمال کامیابی‌نیا استفاده خواهد کرد.

در هافبک دفاعی میلاد سرلک  و در کنار او احمد نوراللهی قرار دارد.

در سمت راست مثل همیشه احسان پهلوان بازی خواهد کرد و در سمت چپ شاهد حضور مهدی ترابی هستیم و زوج خط حمله هم عیسی آل کثیر و شهریار مغانلو هستند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل ذوب آهن به شرح زیر است؛

حامد لک، سیامک نعمتی، حسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی‌نیا، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، شهریار مغانلو، عیسی آل کثیر

دیدگاه تان را بنویسید