واکنش پیرلو به شایعه بازگشت رونالدو به منچستر

سرمربی یوونتوس نمی داند که رونالدو فصل بعد هم در تورین خواهد ماند یا به منچستریونایتد باز می گردد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یوونتوس فردا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید بولونیا را شکست دهد آنها باید این بازی را ببرند و سپس امیدوار باشند که میلان یا ناپولی بازی های شان مقابل آتالانتا و ورونا را نبرند. حتی امتیاز دادن یکی از دو تیم هم برای یووه کافی است.

آندره آ پیرلو سرمربی یوونتوس در نشست خبری این بازی گفت:« پس از شکست(0-3) مقابل میلان، مرده بودیم. حالا بلند شده ایم و در ابتدا باید به بازی خودمان فکر کنیم و برنده شویم و بعد از آن ببینیم در نتایج بازی های دیگر چه اتفاقی رخ می دهد.

 ریکاوری خوبی داشته ایم. پیروزی هایی که اخیرا کسب کرده ایم به تقویت روحیه ما کمک کرده و آدرنالین ما را بالا برده است. بولونیا فوتبال خوبی بازی می کند، موقعیت های زیادی می سازد و بازیکنان جوان بسیار خوبی در اختیار دارد. درست مثل دیدار رفت، بازی فردا مقابل آن ها سخت خواهد بود. بولونیا کاملا باانگیزه خواهد بود و صد درصد توانش را به کار خواهد گرفت. ما هم همین گونه خواهیم بود و همراه با تواضع و تمرکز بازی خواهیم کرد.»

پیرلو در در مورد آینده رونالدو که شایعاتی پیرامون پیوستنش به منچستریونایتد مطرح شده گفت:«  آیا این آخرین بازی رونالدو برای یووه خواهد بود؟ او بازیکن یوونتوس است و با تمرکز کارش را انجام می دهد. کریستیانو می خواست قهرمان جام حذفی شود و به هدفش رسید و در حال حاضر به بازی فردا فکر می کند. آینده اش؟ ببینیم چه می شود.»

پیرلو در پایان گفت:« نتایجی که کسب کردیم، مورد پسند من نیست چون به همه اهدافی که تعیین کردیم، نرسیدیم. به جز زمان شکست ها، هیچ مشکلی در رختکن وجود نداشت. من به عنوان بازیکن، برنده بودم و می خواهم به عنوان سرمربی هم این گونه باشم. فکر می کنم امسال، فرصتی برای پیشرفت بود. فکر نمی کنم یوونتوس با نتایج بازی های فردا درباره آینده ام تصمیم بگیرد، باید ببینیم چه می شود.»

دیدگاه تان را بنویسید