sport

در حکمی از سوی سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، سرپرست دپارتمان داوران منصوب شد.

جی پلاس، در حکمی از سوی منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون، حسن کامرانی‌فر به عنوان سرپرست دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال منصوب شد.

در قسمتی از حکم قنبرزاده به کامرانی فر آمده است:

با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند ۷ ماده ۶۷ اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان داوری منصوب می‌شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسوولیت این دپارتمان، شاهد ارتقای بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می‌کنم.

کامرانی‌فر دارای کارشناسی ارشد مدیریت تربیت بدنی و ورزش بوده و از سوابق ورزشی وی می‌توان به کمک داور بین‌المللی فوتبال، حضور در المپیک، حضور در جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۰ آنگولا، حضور در جام جهانی  ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی، حضور در جام ملت‌های آسیا  ۲۰۱۱ قطر، حضور در جام باشگاه‌های جهان  ۲۰۱۲ ژاپن، حضور در جام باشگاه‌های جهان ۲۰۱۳ مراکش، حضور در جام جهانی جوانان ۲۰۱۳ ترکیه، حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، بهترین کمک داور لیگ برتر فوتبال ایران به مدت ۷ سال، نامزد برترین کمک داور آسیا به مدت سه دوره، کمک داور داربی پایتخت در ۷ بازی، شرکت در سمینار داوران نخبه آسیا بیش از ۱۳ سال، شرکت در سمینار داوران فیفا (سوییس) سه دوره، شرکت در سمینار داوران فیفا (اسپانیا)، شرکت در سمینار مدیریت و برنامه‌ریزی تشکیلات داوران آسیا، شرکت در سمینار مدیریت داوری AFC، شرکت در سمینار مدرسین فیفا (فوتورو)، دریافت بیش از ۳۰ گواهینامه از فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا در زمینه داوری، نظارت، مدرسی و مدیریت داوری، ناظر و مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا، ناظر و مدرس فیفا، عضوکمیته داوران فدراسیون فوتبال، رییس کمیته داوران فدراسیون جهانی دانشجویان، عضو کمیته انضباطی فدراسیون جهانی دانشجویان، ناظر و مدرس فدراسیون فوتبال اشاره کرد.

لازم به ذکر است، مراسم تودیع علیرضا سهرابی با حضور منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون و حیدر بهاروند، رییس سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1509539
ارسال نظر