sport

مادر کریستیانو قصد دارد او را برای بازگشت به اسپورتینگ متقاعد کند.

جی پلاس، کریستیانو رونالدو روزهای خوبی را در تورین پشت سر نمی گذارد و حتی ممکن است با یوونتوس در کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز ناکام بماند. تنها سه بازی تا پایان فصل باقیمانده و یووه فعلا در رده 5 سری آ قرار دارد. اگر در نهایت این ناکامی حاصل شود، بعید است رونالدو فصل بعد را نیز در یووه بماند. 

ورزش سه نوشت؛ شایعات در مورد آینده او زیاد است و پس از پاسخ منفی رئال به بازگشت او و احتمال اندک دریافت پیشنهاد از منچستریونایتد، گفته می شود او به اسپورتینگ لیسبون باشگاهی که فوتبالش را در آن شروع کرده، باز خواهد گشت.

دولورس اویرو مادر کریستیانو به هواداران اسپورتینگ وعده داده است که پسرش را متقاعد خواهد کرد تا از یووه راهی این باشگاه شود.

او به "TVI24" گفت:« به ایتالیا می روم تا با کریستیانو حرف بزنم. می خواهم او را متقاعد کنم فصل بعد برای اسپورتینگ بازی کند و همه تلاشم را خواهم کرد.»

رونالدو دیشب با گلزنی برابر ساسوئولو به رکورد 100 گل برای یوونتوس دست یافت و توانست نخستین ورزشکاری شود که در سه لیگ مختلف و نیز در رده ملی به رکورد 100 گل زده دست پیدا می کند.

رونالدو می داند که اگر به اسپورتینگ ملحق شود، تقریبا باید از بخش اعظمی از دستمزد 30 میلیون یورویی اش صرفنظر کند. او چنین ریسکی را قبول می کند؟

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1509419 منبع: ورزش 3
ارسال نظر