فرهاد مجیدی: اجازه جدایی به هیچ بازیکنی نمی‌دهم/ محکوم به شکست پرسپولیس هستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان این که از بازیکنانش خواسته است در دربی نود و پنجم فقط به پیروزی فکر کنند گفت: در پایان فصل اجازه جدایی به هیچ بازیکنی را نمی‌دهم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین عصر امروز چهارشنبه تیم فوتبال استقلال با اشاره به آخرین وضعیت تیمش برای دیدار روز جمعه برابر پرسپولیس گفت: همه بازیکنان در آمادگی کامل هستند و تمرکزمان را روی دیدار با پرسپولیس گذاشته ایم و امیدوارم بتوانیم یک بازی در شان تیم استقلال به نمایش بگذاریم.

وی در مورد حساسیت هایی که برای این دیدار وجود دارد گفت:  واقعیت این است که بازی استقلال و پرسپولیس برای همه همیشه حساس است. با توجه به شرایطی که در جدول رده بندی وجود دارد برای این که بتوانیم در کورس قهرمانی بمانیم محکوم به پیروزی برابر حریف هستیم. البته احترام زیادی برای کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس قایل هستیم اما اگر می خواهیم در کورس قهرمانی بمانیم باید پرسپولیس را شکست دهیم. این را به بازیکنانم گفته ام و خواسته ام که فقط به برد فکر کنند. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از سوال یکی از خبرنگاران که خواستار اعلام لیست خروجی باشگاه شده بود گفت: چند تیم مهم دیگر هم در فوتبال هستند اما نمی دانم چرا فقط در مورد استقلال سوال پرسیده می شود. 

وی در ادامه پاسخ به این پرسش روی انتقادش را به سمت مسئولان باشگاه چرخاند و گفت: متاسفانه تیم استقلال در دو سال گذشته بدون نظر سرمربی بسته شده است. به هواداران قول می دهم اجازه ندهم که یک بازیکن از این تیم جدا شود. با چند بازیکن صحبت کردم و قراردادشان را قبل از پایان لیگ تمدید می کنند.

مجیدی در مورد جدایی شیخ و قایدی نیز گفت: اگر پیشنهاد خارجی داشته باشد تصمیم با خودش است اما من اجازه نمی دهم که هیچ بازیکنی از تیم جدا شود. 

وی در مورد رفتن کمالوند هم توضیح داد و تاکید کرد: کمالوند لطف کردند و تشریف آوردند. خودشان هم خیلی دوست داشتند کنار استقلال باشند. موقعیت کاری خوبی برایش پیش آمده بود و از من خواست که برود من هم موافقت کردم. از یک ایتالیایی که سالها در لیگ ایتالیایی هست و چندین سال روی نیمکت تیم ملی ایتالیا نشستند به عنوان مشاور من به ایران خواهد آمد. 

مجیدی در ادامه گفت: اجازه نمی دهم یک پشه اضافی وارد باشگاه استقلال شود. قول می دهم که خودم با بازیکنان صحبت کنم و هر وقت نهایی شدند در اختیار باشگاه قرار می دهم. دانشگر به اشتباه خودش پی برد و دیگر هیچ وقت تکرار نمی شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید