sport

پس از وصول شکایت هندی ها به پرسپولیس تیم حقوقی این باشگاه با همکاری یک وکیل بین المللی بلافاصله لایحه را تنظیم کرد و توضیحات و دفاعیات خود را به AFC فرستاد.

جی پلاس؛ باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعی خود درباره شکایت فدراسیون هند و باشگاه گوا را به AFC ارسال کرد.

فدراسیون فوتبال هند و باشگاه گوا چند روز قبل به دلیل انتشار یک پست در صفحه اینستاگرامی باشگاه پرسپولیس که از نظر آنها توهین به مردم هند تلقی شده است از باشگاه پرسپولیس به AFC شکایت کردند.

پس از وصول این شکایت به پرسپولیس تیم حقوقی این باشگاه با همکاری یک وکیل بین المللی بلافاصله لایحه را تنظیم کرد و توضیحات و دفاعیات خود را به AFC فرستاد.

هرچند قبل از ارسال این لایحه مدیران باشگاه پرسپولیس به طریق مختلف به دلیل انتشار این پست عذرخواهی و با هندی ها برای جلوگیری از شکایت آنها مذاکره کردند اما طرف مقابل به هیچ وجه کوتاه نیامد تا اکنون ارکان قضایی AFC پس از بررسی لوایح طرفین نسبت به این پرونده رسیدگی کند.

این در شرایطی است که درگاه های ارتباطی و اطلاع رسانی پرسپولیس در اختیار کارگزار باشگاه قرار گرفته و این پست هم توسط یکی از عوامل تیم رسانه ای کارگزار منتشر شده اما پرسپولیسی ها نمی‌توانند در این شکایت بین‌المللی به این مسئله دلخوش باشند زیرا پست مذکور در صفحه اینستاگرامی باشگاه منتشر شده و به نظر نمی رسد مسائل داخلی پرسپولیس به AFC ارتباط داشته باشد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1507357
ارسال نظر