sport

رسانه پرتغالی نوشت؛

رسانه پرتغالی در خصوص عملکرد طارمی در بازی بامداد امروز صحبت کرد و با نمره خوبی ستاره ایرانی را جزو بهترین بازیکنان زمین دانست.

 جی پلاس، بامداد امروز در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ پرتغال، پورتو در جایی که به برد نیاز داشت، مقابل موریرنزه به تساوی یک بر یک رسید تا امیدها برای قهرمانی کم رنگ تر از همیشه شود. اکنون در جدول اسپورتینگ با 73 امتیاز صدرنشین و پورتو با 67 امتیاز در رده دوم قرار گرفته است.

مهدی طارمی که از ابتدا در ترکیب قرار داشت، تک گل تیمش را در دقیقه 86 از روی نقطه پنالتی به ثبت رسانید تا بار دیگر ناجی کونسیساو نام گیرد. این بازیکن از سوی رسانه گل پوینت مورد بررسی قرار گرفت و به یکی از بهترین بازیکنان زمین نام گرفت.

رسانه آماری گل پوینت به مهدی طارمی در این مسابقه نمره 6.6 را اختصاص داد تا این بازیکن پس از ام‌بمبا، فراررسی و اوتاویو به بهترین بازیکن زمین نام گیرد.

این رسانه در خصوص عملکرد طارمی نوشت: ستاره ایرانی گل پورتو و تساوی بخش را از روی نقطه پنالتی به ثبت رسانید ولی موقعیت بزرگی را نیز از دست داد که روی نمره آخرش تاثیر گذاشته است. با این حال، بیشترین شوت را به سمت دروازه موریرنزه شلیک کرد که از 4 شوت او 3 شوت درون چارچوب قرار داشت. او همچنین 5 پاس موثر در خط تهاجمی نیز به ثبت رسانید و در محوطه جریمه 8 بار صاحب توپ شد. ستاره ایرانی همچنین 2 دربیل موفق را نیز به ثبت رسانید و جزو بازیکنان برتر زمین بود.

انتهای پیام/

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1507239
ارسال نظر