sport

بازیکن تیم تراکتور گفت: تمام مسابقات فشرده و سخت است ولی تمرینات خوبی انجام داده ایم.

جی پلاس؛ اشکان دژاگه در نشست خبری قبل از بازی با شارجه امارات اظهار داشت: من هم به خانواده نادر دست نشان عزیز تسلیت می‌گویم و فوت وی خبر ناراحت ‌کننده‌ای برای فوتبال ایران بود. فردا بازی سختی می‌شود زیرا تمام مسابقات فشرده و سخت است ولی تمرینات خوبی انجام داده ایم. با بازی خوبی که مقابل پاختاکور داشتیم کیفیت تراکتور را نشان دادیم.

وی افزود: باید به همین شکل ادامه داده و تمرکز داشته باشیم. در این بازی های پشت سر هم هر تیمی کمتر اشتباه کند، تمرکز بالایی داشته باشد و ریکاوری خوبی انجام بدهد به سودش است. ان شاءالله بازی خوبی مقابل شارجه انجام می دهیم.

بازیکن تراکتور درباره اینکه با توجه به تجربه‌اش چگونه به نفرات جوان‌تر کمک می‌کند، توضیح داد: سعی می‌کنم با تجربه‌ام همیشه به بازیکنان جوان نه فقط در بازی‌ها بلکه در تمرینات هم کمک کنم به ویژه در بازی با پاختاکور دیدیم فشار زیادی روی ما بود. به همین دلیل باید خیلی باهوش بازی کرده و تمرکزمان نیفتد. در این مسابقات به تجربه نیاز است و سعی کردم در زمین به هم تیمی‌هایم کمک کنم.

دژاگه ادامه داد: حتی اگر دو بر صفر جلو باشید امکان دارد در بازی اتفاق‌های عجیبی بیفتد ولی تاکنون کل تیم ما خوب کار کرده است. از بازیکنان، کادرفنی و سرمربی ما همه تجربه دارند و فقط من باتجربه نیستم. سعی دارم در تمرینات و بازی‌ها به تیم و هم تیمی‌هایم کمک کنم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505631
ارسال نظر