sport

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تیمش را مستحق پیروزی مقابل پاختاکور دانست.

جی پلاس؛ رسول خطیبی پس از تساوی 3 - 3 تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت:  از بازی اول‌مان لذت بردیم. زمانی که در نیمه دوم تعویض‌های‌مان را انجام دادیم یکی از راه‌کارهایمان این بود که بازیکن‌مان، حریف را تحت فشار قرار دهند.

وی افزود: 2 بر صفر جلو افتادیم. در ادامه 3 گل خوردیم ولی با تعویض‌هایی که انجام دادیم به بازی برگشتیم. پاختاکور 10، 11 بازیکن ملی‌پوش دارد ولی بازیکنانم نشان دادند طبق قولی که داده بودند با تمام وجود تلاش می‌کنند. قول داده بودند که بجنگند و به بازیکنان خودم آفرین می‌گویم.

سرمربی تراکتور تصریح کرد: امیدوارم ایرادات‌مان را برطرف کنیم و در مسابقات بعدی بهتر از این بازی باشیم. در کل یکی از زیباترین بازی‌های این مرحله بود؛ از لحاظ تاکتیکی و گل و فیزیکی. دیدار امروز همه چیز داشت و مهمترین نکته کیفیت بازی بود.

سرمربی تراکتور اظهار داشت: فکر می‌کنم باید بازی را می‌بردیم. همه بازیکنانم بازی جوانمردانه و زیبایی انجام دادند. پاختاکور نیمه دوم عقب افتاد و آمد و جبران کرد. ما هم عقب افتادیم و گل مساوی را زدیم. بعد از اینکه 2 بر صفر جلو بودیم حریف تغییراتی داشت و ما هم تاکتیک را انجام دادیم. در کل در نیمه دوم سه موقعیت به حریف دادیم که به گل رسیدند ولی ما تیم‌مان از لحاظ فوتبالی برتر از حریف بود. به تیمم افتخار می‌کنم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505409
ارسال نظر