sport

سرمربی الاهلی پیش از دیدار با استقلال، گفت: همیشه بازی های اول در این رقابت ها سخت است در نتیجه بازی سختی مقابل استقلال داریم.

جی پلاس؛ تیم فوتبال استقلال بامداد جمعه در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 به مصاف الاهلی عربستان می رود.

ریجیکامب، سرمربی الاهلی در نشست خبری این بازی گفت: همیشه بازی های اول در این رقابت ها سخت است در نتیجه بازی سختی مقابل استقلال داریم. امیدوارم بازیکنان به شکلی عالی این رقابت ها را آغاز کنیم.

وی افزود: در مرحله سرمربی جدید به تیم ها می آید. بازیکنان با حضور مربی جدید به دنبال اثبات توانایی های خود هستند. امیدوارم واکنش بازیکنان به حضورم مثبت باشد و نتیجه خوبی را کسب کنیم.

سرمربی رومانیایی عنوان کرد: در تمام بازی ها به دنبال پیروزی خواهیم بود اگرچه در این مسیر با سختی ها مواجه شویم ولی تمام سعی خود را می کنیم تا بتوانیم به هدف بزرگ خود یعنی راه یابی به مرحله بعد دست یابیم.

سرمربی الاهلی خاطرنشان کرد: من با بازیکنان صحبت کردم آنها به من گفتند توانایی بالایی دارند. امیدوارم در بازی فردا مقابل استقلال بتوانیم با عملکرد خوب با پیروزی زمین بازی را ترک کنیم و مسیر خود را برای صعود از مرحله گروهی هموار کنیم.

دروازه بان الاهلی: آماده برد هستیم

یاسر المسیلیم دروازه بان الاهلی در نشست خبری این بازی گفت: سرمربی نقاط قوت و ضعف استقلال را بررسی کرده و ما برای کسب 3 امتیاز بازی آماده هستیم. همیشه بازی های اول در لیگ قهرمانان آسیا اهمیت زیادی دارد. 

وی افزود:  امیدوارم فردا بازیکنان در روز خوب خود باشند و بتوانیم تاکتیک مربی را پیدا کنیم و در نهایت برنده میدان شویم و مسیر را هموار کنیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1505390
ارسال نظر