sport

باشگاه بارسلونا و مسی سعی دارند تا باعث عدم تمدید قرارداد نیمار شوند تا این بازیکن به نیوکمپ بازگردد.

جی پلاس، موضوع بازگشت نیمار به بارسلونا پس از باخت این تیم در ال کلاسیکو مقابل رئال مادرید دوباره بر سر زبان‌ها افتاد و حالا نوبت روزنامه پاریسی رسید تا در خصوص آینده ستاره برزیلی سن ژرمن صحبت کند.

اکیپ فرانسه در گزارش آخر خود مدعی شد که مسی و باشگاه بارسلونا، نیمار را تحت فشار گذاشتند تا نسبت به آینده خود تصمیم دیگری بگیرد و به نیوکمپ بازگردد.

این رسانه فرانسوی نوشت که تا هفته گذشته نیمار خواهان تمدید با پاریس بود ولی پس از پیام‌های مسی و علاقه بارسلونا، این علاقه با شک همراه شده است و نیمار نمی‌داند چه تصمیمی بگیرد.

هم نیمار و هم امباپه در حال اندیشه برای آینده خود هستند و هر تصمیمی از سوی یکی از 2 بازیکن می‌تواند روی آینده دیگری و اجازه پاریس تاثیر گذارد. پیش از این گزارش‌ها مبنی بر این بود که امباپه می‌رود و نیمار می‌ماند ولی به نظر می‌رسد با تغییر ایده ستاره برزیلی همه چیز دوباره به هم ریخته است.

البته سرنوشت پاریس در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند بسیاری از مسائل را روشن کند و بازیکنان بتوانند تصمیم محکم‌تری اتخاذ کنند. چهارشنبه دیدار برگشت پاریس مقابل بایرن در پارک‌دوپرنس برگزار خواهد شد و باید دید چه تیم از بین 2 غول اروپا به نیمه نهایی صعود خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504996 منبع: فارس
ارسال نظر