jamee

جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز دوشنبه درباره جزییات جدیدی از این حادثه، توضیح داد: بر اساس گزارش‎های دریافتی علاوه بر قتل هشت نفر در این حادثه، سه نفر از بستگان این خانواده‌ها نیز زخمی شده‌اند.

جی پلاس؛ فرماندار اهواز با اشاره به تاثیر مصرف مواد مخدر در وقوع حادثه قتل هشت نفر در اهواز، گفت: کشف وسیله مصرف ماده مخدر شیشه (پایپ) در لباس قاتل، نشان می‌دهد که مصرف مواد مخدر از عوامل موثر در ارتکاب این جنایت بوده است.

بر اساس این گزارش در جنایتی که امروز در ساعت ۶:۴۰ دقیقه صبح در اهواز و کارون رخ داد، مردی ۵۰ ساله هشت نفر از اعضای خانواده همسر اول و همسر دوم و پسر ۹ ساله‌اش را با اسلحه گرم به قتل رساند و خود نیز به زندگیش پایان داد.

جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز دوشنبه درباره جزییات جدیدی از این حادثه، توضیح داد: بر اساس گزارش‎های دریافتی علاوه بر قتل هشت نفر در این حادثه، سه نفر از بستگان این خانواده‌ها نیز زخمی شده‌اند.

 

قال به مواد مخدر شیشه اعتیاد داشته است

 

وی افزود: قاتل پیش از این سابقه کیفری و حبس داشته و بر اساس تحقیقات محلی از نزدیکان او، مشخص شده است که به مواد مخدر شیشه نیز اعتیاد داشته است.

عالمی نیسی اضافه کرد: پلیس اسلحه و خودروی استفاده شده در این جنایت را کشف و ضبط کرده و تحقیقات در این زمینه هنوز ادامه دارد.

وی همچنین شایعه آزادی قاتل از زندان در روز گذشته را رد کرد و گفت: از همسر اول و دوم این شخص  هنوز اطلاعی در دست نیست.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504038 منبع: ایرنا
ارسال نظر

موضوعات داغ