sport

اکیپ مدعی شد این احتمال وجود دارد که مارکو وراتی علاوه بر مسابقه رفت دیدار برگشت برابر بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا را هم از دست بدهد.

جی پلاس، چهارشنبه شب دو تیم بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن در مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت؛ مسابقه حساسی که تکرار فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان محسوب می‌شود و دو تیم از انگیزه های زیادی برای پیروزی در آن و صعود به مرحله بعدی برخوردار هستند.

بایرن مونیخ با یک غایب بسیار بزرگ پا به دیدار چهارشنبه می‌گذارد. روبرت لواندوفسکی در مسابقات ملی دچار مصدومیت شد و مسابقه حساس با پاری‌سن‌ژرمن را از دست داد. اما ستاره لهستانی تنها غایب این جدال بزرگ محسوب نمی‌شود چراکه در سمت مقابل مارکو وراتی نیز غایب مهم تیم فرانسوی به حساب می آید.

 

 

طی روزهای گذشته مشخص شد که هافبک ایتالیایی به کرونا مبتلا شده و باید دوران قرنطینه 10 روزه را پشت سر بگذارد. در حالی که پیش‌بینی می‌شد وراتی به طور قطع در بازی برگشت مقابل بایرن‌مونیخ حاضر باشد اما اکیپ مدعی شده که ممکن است این بازیکن  مسابقه برگشت را هم از دست بدهد چرا که او باید در فاصله 72 ساعت مانده به آن دیدار تست کرونا بدهد و پاسخش منفی باشد؛ اتفاقی که می تواند باعث شود وراتی مسابقه برگشت را از دست بدهد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1504016 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ