life

هشتادویکمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک؛

هشتادو یکمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با رعایت پروتکل های بهداشتی صبح امروز با ریاست صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در سالن شماره یک کمیته ملی المپیک برگزار شد.

جی پلاس، دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک در این باره ابراز داشت:با توجه به بازدیدی که از اردوها و فدراسیون های ورزشی در  انجام شد به بررسی وضعیت آماده سازی تیم های ملی اعزامی به بازیهای المپیک و رقابت های انتخابی پرداختیم که مهمترین بحث مربوط به زمان و چگونگی واکسیانسیون کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو و کمک  به اردوهای تیم های مختلف ملی بود تا ورزشکاران دغدغه ای برای تمرینات و حضور در المپیک نداشته باشند.

وی تصریح کرد:همچنین سقف بودجه 1400 فدراسیون های ورزشی با توجه به تعیین شاخص های آن که قبلا مورد تصویب قرار گرفته بود  به تفکیک مورد بررسی نهایی و تصویب قرار گرفت.

دبیر کل کمیته ملی المپیک تصریح کرد: آیین نامه نحوه استفاده و  بهره برداری از هتل آکادمی ملی المپیک و رستوران آن که مورد بررسی کمیسیون مدیریت برنامه ریزی قرار گفته بود از سوی هیات اجرایی مورد تصویب قرار کرفت ، با توجه به دستورات و پیگیری های مستمر ریاست محترم کمیته از زمستان 99 هتل ورزشکاران و رستوران آن که نیاز به بازسازی داشت  بصورت صد در صد مورد بازسازی و نوسازی  قرار گرفت و تجهیزات  آن نو و جدید شد  تا در اختیار فدراسیون های ورزشی قرار گیرد  و بر اساس آیین نامه تعیین شده که برای فدراسیونها ارسال خواهد شد به سرویس دهی و خدمت رسانی به ورزشکاران ملی بپردازد.

سخنگوی کمیته ملی المپیک ابراز داشت:همچنین درخواست و پیشنهادات برخی فدراسیوهای ورزشی مورد برسی و تصمیم گیری قرار گرفت چرا که تمام دغدغه ریاست محترم کمیته ملی المپیک و اعضای هیات اجرایی اینست که در سال جاری نیز فدراسیونهای ورزشی همچون سال های گذشته بدون دغدغه در حال خدمت رسانی به جامعه ورزش و افتخار آفرینی برای میهن عزیزمان باشند.

وی در خاتمه ابراز داشت:در خاتمه نشست نیز با حضور رییس و نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس روی میز و اعضای هیات اجرایی توسط دکتر صالحی امیری و سرکار خانم طاهریان نایب رییس محترم کمیته از خانم سیمین رضایی اولین داور زن ایرانی حاضر در بازیهای المپیک 2020 توکیو که بدون تردید مایه  افتخار ورزش ایران خواهد بود مورد تقدیر قرار گرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503793
ارسال نظر