sport

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره شرط باشگاه پرسپولیس برای حضور در دربی گفت: پاسخ پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری در صورت نامه‌نگاری با سازمان لیگ را به صورت مکتوب می‌دهیم.

جی پلاس، سهیل مهدی درباره درخواست باشگاه پرسپولیس برای برگزاری دربی برگشت بیستمین دوره لیگ برتر به شرط انجام تعداد بازی‌های برابر استقلال با این تیم گفت: پاسخ پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری در صورت نامه‌نگاری با سازمان لیگ را به صورت مکتوب می‌دهیم. اینکه قرار باشد هر موضوعی را در رسانه‌ها پاسخ دهیم، کار پیش نمی‌رود. با احترامی که برای رسانه‌ها قائل هستیم، بهتر است اخبار نهایی را منتشر کنیم. هر گونه نامه‌ از طریق واحد مربوط پاسخ داده می‌شود.

 

تسنیم نوشت؛ وی در مورد غدغه سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌های لیگ در ماه‌های‌ پیش‌رو عنوان کرد: برگزاری منظم و سلامت لیگ با وجود فشرده بودن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، بازی‌های تیم ملی و ... مهم‌ترین دغدغه سازمان لیگ است. باید از همکاری باشگاه‌ها تشکر کنیم. با توجه به شرایط موجود، باشگاه‌ها متحمل هزینه‌های زیادی بابت سفرها و لغو پروازها می‌شوند. 

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اعتراض پرسپولیسی‌ها به بلند بودن چمن ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد گفت: مسئولیت مناسب بودن چمن ورزشگاه صددرصد برعهده ناظر بازی است. زمین و چمن ابعاد مشخصی دارند که شاید اختلاف نظرهایی درباره چمن وجود داشته باشد، اما خوشبختانه ناظر این بازی از داوران باتجربه بود و به تشخیص ایشان احترام می‌گذاریم. متأسفانه مُد شده وقتی تیم‌ها نتیجه می‌گیرند خوشحال هستند، اما در صورت عدم نتیجه‌گیری بحث‌های دیگری مطرح می‌کنند و ایراد می‌گیرند. 

مهدی در خصوص شکایت باشگاه پدیده مشهد در رابطه با بازی کردن عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن جریمه 10 هزار دلاری او به AFC گفت: باشگاه پدیده شکایتی داشته که این شکایت به ارکان قضایی از جمله کمیته وضعیت و انضباطی ارجاع داده می‌شود تا در این زمینه تصمیم‌گیری شود. 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503772 منبع: تسنیم
ارسال نظر