jamee

از صبح امروز فیلم کوتاهی در فضای مجازی با عنوان "حمله مردم نیکشهر به مرغداری و سرقت مرغ" در حال دست به دست شدن است.

جی پلاس؛ رئیس جهاد کشاورزی نیکشهر شایعه هجوم مردم این شهرستان جهت سرقت مرغ را تکذیب کرد.

حبیب رئیسی اظهار داشت: در حال حاضر 6 واحد مرغداری فعال در سطح شهرستان نیکشهر و توابع داریم که هیچ حمله‌ای آنها صورت نگرفته و موضوع منتشر شده در فضای مجازی جوّسازی است.

 رئیس جهاد کشاورزی شهرستان نیکشهر با اشاره به اینکه "فیلم منتشرشده در فضای مجازی مربوط به فروش مرغ زنده در یکی از مراکز عرضه مرغ زنده شهرستان است" ادامه داد: فروشگاه مربوطه که فیلم آن در فضای مجازی پخش شده سهمیه یک هزار مرغ از بخش "بنت" شهرستان نیکشهر دریافت کرده بود که حین فروش و تحویل مرغ به مردم بی‌نظمی صورت گرفته است.

وی افزود: در واقع در لحظات فیلمبرداری که فیلم آن توسط شبکه‌های معاند نیز منتشر شده، مردم در حال دریافت مرغ خریداری شده هستند اما صف به هم ریخته و به همین دلیل صدای کسی را نیز می‌شنوید که در فیلم به طور واضح می‌گوید "در را ببندید" که قصد دارد مردم بیشتری برای خرید وارد فروشگاه مرغ نشوند تا بی‌نظمی مدیریت شود.

 

هیچ تعرضی به هیچ یک از مرغداری‌های در نیکشهر صورت نگرفته است

 

رئیسی با تأکید بر اینکه "هیچ تعرضی به هیچ یک از مرغداری‌های در نیکشهر صورت نگرفته است" گفت: خوشبختانه مرغداری‌های ما در حال فعالیت هستند و از نظر تأمین مرغ نیز نگرانی نداریم و بابت این موضوع خیال مردم منطقه باید راحت باشد.

از صبح امروز فیلم کوتاهی در فضای مجازی با عنوان "حمله مردم نیکشهر به مرغداری و سرقت مرغ" در حال دست به دست شدن است که در ادامه این فیلم را مشاهده می‌کنید:

حجم ویدیو: 3.78M | مدت زمان ویدیو: 00:00:37
این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503594 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ