sport

صادق ورمزیار گفت: نمی‌خواهم بگویم در زمان فکری بازیکنان کم‌کاری کردند بله برخی مشکلات وجود داشتند که روی عملکرد نفرات تاثیرگذار بود. برخی بازیکنان با برخی مربیان نمی‌توانند کار کنند یا اینکه اخلاق‌شان به هم نمی‌خورد و خوب از آنها بازی گرفته نمی‌شود شاید دلیل عملکرد بهتر بازیکنان برطرف شدن همین مشکلات بوده چون با حضور مجیدی اوضاع بهتر شده و این هنر مجیدی است که از بازیکنان بهترین استفاده را می‌برد.

جی پلاس، صادق ورمزیار درباره حضور فکری در استقلال گفت: همان زمان که مجیدی از استقلال جدا شد کاملا مشخص بود که خبری از بازگشت استرماچونی نیست. ای کاش استقلال همان زمان مجیدی را برمی گرداند چون او به شناخت کافی از تیم رسیده بود و می توانست با تقویت در برخی از پست ها شروع خوبی داشته باشد اما استقلال در فاصله 20 روز تا شروع لیگ سرمربی اش را انتخاب کرد و فکری دوباره باید از نو استقلال را می ساخت.

برنا نوشت؛‌ ورمزیار افزود: فکری نتوانست در دورانی که در استقلال حضور داشت نقاط ضعف تیمش را برطرف کند. درست است که استقلال در مقطعی از فصل صدرنشین هم بود اما کاملا مشخص بود که این صدرنشینی شکننده است و دوام نخواهد داشت. از طرف دیگر فکری در مقابل حاشیه ها سیبل شد و حتی دستیارانش هم نمی توانستند به او کمک کنند. درست است که فکری کاپیتان استقلال بوده و با حاشیه های این تیم آشنایی داشت اما کاپیتانی با سرمربیگری فرق دارد و فکری نتوانست حاشیه ها را مدیریت کند.

ورمزیار درباره بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال گفت: تغییرات همواره با شوک همراه هستند که خوشبختانه برای استقلال این شوک مثبت بود و شاید بازیکنان بیشتر دوست داشتند این اتفاق رخ دهد و این را با دوندگی و انگیزه بالایشان نشان می‌دهند. در واقع با برطرف شدن برخی مشکلات عملکرد بازیکنان هم بهتر شده است. نمی‌خواهم بگویم در زمان فکری بازیکنان کم‌کاری کردند بله برخی مشکلات وجود داشتند که روی عملکرد نفرات تاثیرگذار بود. برخی بازیکنان با برخی مربیان نمی‌توانند کار کنند یا اینکه اخلاق‌شان به هم نمی‌خورد و خوب از آنها بازی گرفته نمی‌شود شاید دلیل عملکرد بهتر بازیکنان برطرف شدن همین مشکلات بوده چون با حضور مجیدی اوضاع بهتر شده و این هنر مجیدی است که از بازیکنان بهترین استفاده را می‌برد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503114 منبع: برنا
ارسال نظر