صالحی امیری: عملکرد دانشگاه آزاد در ورزش کشور قابل تقدیر است

رئیس کمیته ملی المپیک، عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی را در ورزش کشور درخشان و قابل تقدیر دانست و از انعقاد تفاهم نامه همکاری با این دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،‌ رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه ورزش دانشگاه آزاد اسلامی نیز از ظرفیت بسیار بزرگی در سطح ملی برخوردار است، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ضمن حمایت از ورزش ملی، در بیشتر رشته ها و رویدادهای ورزشی حضور فعال و اثرگذار دارد. بنابراین جا دارد صمیمانه از مجموعه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و امیرعباس لشگری رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه تشکر کنم. او، عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی در ورزش کشور را درخشان و قابل تقدیر دانست و از انعقاد تفاهم نامه همکاری کمیته ملی المپیک و این دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

صالحی امیری با بیان اینکه همکاری کمیته ملی المپیک با دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده است، از برگزاری اردوی تیم ملی کاراته بانوان به میزبانی مرکز ورزش و تربیت بدنی این دانشگاه ابراز رضایت کرد و گفت: بنا داریم در سال المپیک، سایر اردوهای ملی را هم به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برپا کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: بر اساس این تفاهم نامه از ظرفیت ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی در تهران و استان‌ها برای برگزاری اردوهای المپیک استفاده خواهیم کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید