sport

پرسپولیس به دنبال جذب کاپیتان گل گهر است و به این باشگاه درخواست رسمی داده است.

جی پلاس، باشگاه پرسپولیس قصد دارد تیمش را در پست دفاع میانی تقویت کند به همین خاطر درخواستش را برای جذب علیرضا ابراهیمی (کاپیتان) و علیرضا آرتا به باشگاه گل‌گهر ارائه کرده است. ظاهرا باشگاه سیرجانی موافق انتقال آرتا نیست اما حاضر است ابراهیمی را با امیدعالیشاه به همراه مهدی شیری معاوضه کند.

فارس نوشت؛‌ضمن اینکه علیرضا ابراهیمی پیشنهادی هم از سوی باشگاه تراکتور دارد اما گل‌گهر در صورت معاوضه با مهدی تیکدری اجازه انتقال ابراهیمی به تراکتور را می‌دهد.

از طرفی گل گهر مشتری و خواهان جدی علی دشتی هافبک تیم ذوب آهن است. علی دشتی که جدایی خودش را در فضای مجازی اعلام کرده بود ظاهرا تمایلی به ماندن در ذوب‌آهن ندارد اما باشگاه ذوب‌آهن نیز حاضر نیست به راحتی مهره‌های تاثیر گذارش  را در آستانه نیم‌فصل دوم از دست بدهد. به همین خاطر طبق توافقات انجام شده، قرار است علی دشتی با پیمان رنجبری معاوضه شود. البته باشگاه ذوب‌آهن ظاهرا خواهان رضا محمودآبادی نیز در این انتقال شده اما گل‌گهر اعلام کرده در صورتیکه محمودآبادی به ذوب‌آهن منتقل شود، باید پول رضایتنامه او را پرداخت کنند.

دیگر بازیکن مورد توجه گل‌گهر علی‌علیزاده است. باشگاه استقلال برای جذب این هافبک درخواست رسمی خودش را به باشگاه سیرجانی ارائه کرده اما مدیران گل‌گهر علیزاده را غیر قابل فروش اعلام کرده‌اند.

تاکنون خروج یوسف وکیا و حسام پورهاشم از گل‌گهر قطعی شده و این دوبازیکن با دریافت رضایتنامه‌هایشان، بازیکن آزاد شدند.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1498347 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ