sport

باشگاه پرسپولیس طی مذاکراتی که با شهریار مغانلو داشته است دو راهکار به این بازیکن برای حضور در جمع سرخپوشان ارائه داده است.

جی پلاس، شهریار مغانلو مهاجم نیمکت‌نشین این روزهای سانتاکلارای پرتغال گزینه اصلی تقویت خط حمله پرسپولیس در نیم‌فصل است و در همین راستا مذاکرات مثبتی با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته است. مغانلو اما قراردادی سه ساله با باشگاه پرتغالی دارد و برای حضور در پرسپولیس باید رضایت‌نامه خود را از مدیران باشگاه سانتاکلارای دریافت کند. 

تسنیم نوشت؛‌ در همین زمینه گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس در مذاکراتی که با مغانلو داشته دو پیشنهاد را به این بازیکن ارائه داده که بر اساس آن، این بازیکن یا باید رضایت‌نامه خود را با هزینه شخصی از باشگاه پرتغالی دریافت کند یا به صورت قرضی به جمع سرخپوشان بپیوندند.

سرخپوشان که به دلیل پرداخت بدهی‌های خود و هزینه‌های جاری با مشکلات شدید مالی دست و پنجه نرم می‌کنند،‌ به هیچ‌وجه قصد ندارند هزینه‌ای بابت دریافت رضایت‌نامه مغانلو انجام بدهند و در این شرایط باید دید نتیجه مذاکرات مغانلو با باشگاه پرتغالی برای اخذ رضایت‌نامه و جدایی به کجا خواهد رسید. هرچند  نظر نهایی در این مورد را باید سرمربی تیم سانتاکلارای پرتغال بدهد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1497352 منبع: تسنیم
ارسال نظر