sport

بازیکن گل گهر سیرجان بالاخره به حواشی دیدار با نساجی واکنش نشان داد و گفت: اگر این حرکت باعث ناراحتی کسی شده و واقعا کار غیر اخلاقی انجام دادم از همه عذرخواهی می‌کنم با اینکه هیچ قصد و عمدی در کار نبوده است.

جی پلاس، گل گهر در شرایطی موفق شد با نتیجه ۲ - یک نساجی را شکست دهد که منشا گل برتری شاگردان قلعه نویی را وارد دروازه حریف کرد. منشا در خصوص این بازی به خبرنگار ما گفت: با یک بازی حساب شده و با برنامه موفق شدیم تیم خوب نساجی را شکست دهیم و سه امتیاز ارزشمند را در این بازی خارج از خانه کسب کنیم تا بتوانیم دوباره به جدول باز گردیم.

ایلنا نوشت؛ وی در مورد گلزنی بعد از چند بازی در این دیدار گفت: با نظر کادرفنی من روی نمیکت قرار گرفتم و در ادامه به میدان آمدم و توانستم گل بزنم. در طول این چند هفته نه تنها من بلکه همه بازیکنان برای موفقیت گل گهر تلاش می‌کردند. مهم موفقیت تیم است نه فرد حالا چه من گلزنی کنم چه کس دیگری همه ما در راستای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم و خوشحال هستم که توانستم نقش پررنگی در این پیروزی داشته باشم و بعد از چند هفته گل بزنم و برنده بازی شویم.

منشا در مورد خوشحالی بعد از گلش که حواشی زیادی به همراه داشت اینطور توضیح داد: بعد از گل ضربه‌ای به پایم خورد و ناخودآگاه این حرکت را انجام دادم. بدون هیچ قصد و غرضی که آن را بزرگ کردند و در نتیجه باعث شد من محروم بشوم. این حرکت یک اتفاق عادی است که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیافتد. نمی‌دانم چرا این کار را انجام دادند. به هر حال با اینکه من هیچ قصد و نیت بدی نداشتم و اگر این حرکت باعث ناراحتی کسی شده و واقعا کار غیر اخلاقی انجام دادم از همه عذرخواهی می‌کنم با اینکه هیچ قصد و عمدی در کار نبوده است.

بازیکن سابق پرسپولیس در محرومیت از این تقابل گفت: در پرسپولیس روزهای خوبی را پشت سر گذاشتم و دوستانی در این تیم دارم و در بازی فینال لیگ قهرمانان به همان اندازه که بازیکنان این تیم دوست داشتند قهرمان شوند من نیز به همان اندازه از قهرمانی پرسپولیس خوشحال می‌شدم. دوست دارم مقابل هم‌بازیان سابقم بازی کنم. امیدوارم شرایط طوری رقم بخورد که بتوانم در این بازی حضور داشته باشم. اما من اکنون بازیکن گل گهر هستم و در راستای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم. در گذشته زندگی نمی‌کنم، امیدوارم در این دیدار بتوانیم با سه امتیاز خارج شویم تا وضعیت‌مان در جدول را بهتر کنیم.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1497323 منبع: ایلنا
ارسال نظر