sport

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت:نقطه عطف این بازی گلی بود که روی اوت بلند در بدترین دقیقه بازی خوردیم.

جی پلاس، سید مجتبی حسینی در نشست خبری پس از شکست مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت:‌ نقطه عطف این بازی گلی بود که روی اوت بلند در بدترین دقیقه بازی خوردیم. بازی پایاپای بود. یک بازیکن آن ها جلوی دید گلر ما را گرفته بود و کمک داور پرچم زد. قانون می گوید وقتی کمک داور پرچم زده آفساید است و تنها کسی که صلاحیت دارد خودش است.

سرمربی نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: چرا این نظر برگشت نمی‌دانم از کارشناسان خواهش می‌کنند به ما کمک کنند من سؤال کردم بازیکنی که در نقطه آفساید بایستد و دید دروازه بان را کور کند در آفساید قرار دارد حالا چگونه داور به خودش اجازه داده که این صحنه را آفساید نگیرد و نظر کمک را برگرداند؟ برایم عجیب است. متأسفانه این داور هم که مس کرمان بودیم تصمیمات بسیار جنجالی در بازی‌های حساسی که داشتیم گرفت؛ او محروم شد و دوباره در این بازی واقعاً یک تصمیم جنجالی گرفت و تأثیر مستقیم روی نتیجه بازی داشت چون بازی پایاپای بود هر دو تیم جنگنده، جوان و پرانرژی بودند.

وی افزود: گل اول در این بازی تعیین کننده بود که متأسفانه این اتفاق افتاد. از کمیته داوران و مسئولین خواهش می‌کنم به این داور رسیدگی کنند. ما چه گناهی کردیم با کمترین امکانات و پول می‌جنگیم برای چه به این راحتی چنین اتفاقی برای ما می‌افتد؟ از مسئولین می‌خواهم به عملکرد این داور رسیدگی کنند. پارسال هم تصمیمات جنجالی گرفت و محروم شد امروز هم آمد این تصمیم را گرفت مگر می‌شود در آن شلوغی نظر کمک داور را رد کنید؟ تنها کسی که صلاحیت دارد کمک داور است پس باید به نظرش احترام می‌گذاشت و این کادو را به حریف‌مان نمی‌‌داد، جای تأسف دارد.

حسینی اضافه کرد: در مورد مسائل فنی هم نمی‌شود صحبت کرد. دو تیم پایاپای بازی می‌کردند و گل اول واقعاً تعیین‌کننده بود و در نیمه دوم بچه‌های ما زحمت کشیدند درست است شروع بدی داشتیم و یک گل بد دیگر خوردیم. اما در ادامه توانستیم یک گل بزنیم و فشار زیادی بیاوریم اما متأسفانه نتوانستیم گل تساوی را بزنیم باز هم خواهش می‌کنم مسئولان کمیته داوران به این مسئله رسیدگی کنند.

سرمربی  نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه گفته می‌شود داور فیلم صحنه را دیده است، عنوان کرد: نه، ما که VAR نداریم؛ من نمی‌دانم، وقتی این اتفاق می‌افتد نظر کمک داور مهم است و فقط او صلاحیت دارد که در آن شلوغی تشخیص بدهد جای بازیکنان کجا است. واقعاً صحنه شلوغی بود. من فیلم صحنه را با دوربین دستی که آن آنالیزورمان می‌گیرد دیدم، کاملاً بازیکن سبزپوش جلوی دروازه‌بان ما بود و پشت همه بازیکنان ما؛ من به یک داور هم زنگ زدم و سؤال کردم گفتم این صحنه‌ها آفساید است یا خیر، او گفت این صحنه آفساید است چون بازیکن در مسیر توپ بوده و جلوی دید دروازه‌بان ما را گرفته بود.

وی افزود: من نمی‌دانم چرا به راحتی تصمیم کمک خودش را نقض می‌کند واقعاً برایم عجیب بود این داور صلاحیت نداشت سال قبل هم ضربه‌های بدی به ما زد نمی‌دانم کینه شخصی دارد که چنین داوری بحث‌برانگیزی را انجام داد؟ ان‌شاءالله کمیته انضباطی و کمیته داوران رسیدگی کنند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496668
ارسال نظر

موضوعات داغ