sport

فلیک در ۶۸ بازی که هدایت بایرن را بر عهده داشت ۵۸ پیروزی به دست آورد و پنج بار مساوی کرد. این تیم تنها پنج شکست را تجربه کرد. در مجموع ۲۰۵ گل را به ثمر رساند و ۶۲ بار دروازه اش باز شد. بر این اساس شش‌گانه سرمربی آلمانی به معنای هر یازده بازی یک جام است!

جی پلاس؛ سرمربی آلمانی با قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها فاتح شش‌گانه شد و رکوردهای فوق العاده ای را به نام خود ثبت کرد.

بایرن مونیخ پنجشنبه شب با پیروزی یک بر صفر مقابل تیگرس قهرمان جام جهانی باشگاه شد و با رکورد تاریخی بارسلونای پپ گواردیولا در سال ۲۰۰۹ برابر شد. آبی اناری ها با حضور سرمربی اسپانیایی فاتح شش جام در یک فصل شدند و پس از ۱۲ سال هانسی فلیک این رکورد فوق العاده را با بایرن مونیخ تکرار کرد. 

به نوشته میسترچیپ (کارشناس اسپانیایی) سرمربی آلمانی تعداد عناوینش (۶) بیش از شکست هایش (۵) است. او ابتدا فاتح بوندسلیگا شد، سپس در جام حذفی آلمان قهرمانی را تجربه کرد، بیست و سوم آگوست جام قهرمانی را در لیگ قهرمانان بالای سر برد، در ماه سپتامبر در سوپرجام اروپا و آلمان قهرمان شد و در نهایت دیشب فاتح جام جهانی باشگاه ها شد.

فلیک در ۶۸ بازی که هدایت بایرن را بر عهده داشت ۵۸ پیروزی به دست آورد و پنج بار مساوی کرد. این تیم تنها پنج شکست را تجربه کرد. در مجموع ۲۰۵ گل را به ثمر رساند و ۶۲ بار دروازه اش باز شد.

بر این اساس شش‌گانه سرمربی آلمانی به معنای هر یازده بازی یک جام است. 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496456 منبع: ایسنا
ارسال نظر

موضوعات داغ