sport

در مراسم اهدای مدال های جام باشگاه های جهان اتفاقی عجیب رخ داد و یک مدال کم آمد و سرمربی بایرن مونیخ تصمیم گرفت کاپیتان تیم به جای او مدال قهرمانی را بگیرد!

جی پلاس؛ دیشب در مراسم اهدای مدال جام باشگاه های جهان یک اتفاق عجیب رخ داد.

بایرن مونیخ شب گذشته در مسابقه فینال جام باشگاه های جهان به مصاف تایگرز مکزیک رفت و در یک بازی نسبتاً سخت موفق شد با تک گل مدافع فرانسوی خود یعنی بنجامین پاوارد این تیم را شکست داده و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

قهرمانی بایرن مونیخ در جام باشگاه های جهان باعث شد که این تیم فصل شگفت‌انگیز خود را تکمیل کند و به شش گانه معروف دست یابد. با این حال بعد از پایان بازی و هنگام اهدای مدال های بازیکنان بایرن مونیخ یک اتفاق عجیب رخ داد که در بالاترین سطح فوتبال عجیب به نظر می رسید.

 

01571665

 

ماجرا از این قرار بود که بازیکنان بایرن مونیخ در حال گرفتن مدال از رئیس فیفا یعنی جیانی اینفانتینو بودند. آخرین نفراتی که از باواریایی ها برای گرفتن مدال سمت اینفانتینو آمدند، کاپیتان و سرمربی بایرن مونیخ یعنی مانوئل نویر و هانسی فلیک بودند؛ اما اتفاق عجیب اینکه در این لحظه مشخص شد یک مدال کم آمده و از بین فلیک و نویر یک نفر باید آن را بر گردن بیندازد. با این حال سرمربی بایرن مونیخ از خود فداکاری نشان داد و با اصرار او این مدال باقی مانده به نویر رسید.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496455 منبع: ورزش سه
ارسال نظر

موضوعات داغ