sport

حسین پور و برزگر می‌توانند به صورت قرضی از این باشگاه جدا شوند.

جی پلاس، دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در تیررس چند باشگاه لیگ برتری قرار گرفته‌اند. سعید حسین‌پور و آریا برزگر بازیکنانی هستند که پیشنهاداتی دارند و می‌توانند در همین مقطع از فصل، از پرسپولیس جدا شوند.

تسنیم نوشت؛ به نظر می رسد کادرفنی هم با جدایی این دو بازیکن مخالفتی ندارد اما مدیران باشگاه معتقدند این دو بازیکن نمی‌توانند به صورت قطعی از پرسپولیس جدا شوند.

در واقع تنها راهکار باشگاه برای راضی شدن به جدایی حسین‌پور و برزگر، عقد قرارداد قرضی تا پایان همین فصل است. یعنی مدیران پرسپولیس برای 15 بازی حاضرند حسین‌پور و برزگر را به باشگاه‌های دیگر بدهند.

در همین شرایط، هر باشگاهی که پیشنهاد بهتری داشته باشد، صاحب قرارداد قرضی با این دو بازیکن می‌شود. جالب اینکه باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل نیز برای جدایی امیر روستایی چنین طرحی را در دستور کار خود قرار دادند و این بازیکن با قراردادی قرضی به پیکان پیوست. حالا همین شرایط برای این دو بازیکن مورد اشاره به وجود آمده و مدیریت باشگاه در نهایت از میان پیشنهاداتی که برای این بازیکنان به دست‌شان رسیده، فقط آن دسته را قبول می‌کند که بازیکنان را قرضی و با شرط حضور در میدان به لیست خود اضافه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1496399 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ