sport

رحمان رضایی پس از برکناری از سرمربیگری در ذوب آهن با انتشار متنی نوشت: حالا وجدانم راحت است و به قول معروف شب را راحت می‌خوابم چون کاری که در ذوب آهن انجام دادم، با تمام توانم بود. ذره ای کم کاری در عملکرد خودم و بازیکنانم نبود و به شهادت استخوان خردکرده ها و کارشناسان فوتبال، جایگاهمان در جدول با آنچه که روی کاغذ هست، تفاوت فاحشی دارد.

جی پلاس، رحمان رضایی، سرمربی برکنار شده ذوب آهن با انتشار متنی در صفحه شخصی خود از هواداران این تیم خداحافظی کرد. در متن این پیام آمده است:

در اصفهان آخرین بازی رسمی ام را به عنوان فوتبالیست انجام دادم و اولین تجربه مربیگری ام در لیگ برتر را هم گذراندم؛ اینجا را مثل خانه خود می‌دانم و رفتن از خانه چه بسیار دشوار. در این روز اما پیام های محبت آمیز شما سبزها و شما اصفهانی ها و البته تمام دوستداران فوتبال در ایران است که سختی را برایم آسان و جدایی را ممکن ساخته است.

در این چند ماهی که با تلخی و شیرینی بسیاری همراه بود، تمام تلاشم را کردم تا به تعهدم عمل کنم و تیمم آنچه را که شایسته فوتبال اصفهان است، به نمایش بگذارد. حالا وجدانم راحت است و به قول معروف شب را راحت می‌خوابم چون کاری که در ذوب آهن انجام دادم، با تمام توانم بود. ذره ای کم کاری در عملکرد خودم و بازیکنانم نبود و به شهادت استخوان خردکرده ها و کارشناسان فوتبال، جایگاهمان در جدول با آنچه که روی کاغذ هست، تفاوت فاحشی دارد.

البته که همگی از اتفاقات خارج از زمین اطلاع دارید. من هرگز علاقه‌مند به تئوری توطئه نبوده‌ام و نمی‌خواهم از دست های پشت پرده و این مدل صحبت ها چیزی بگویم و تنها ارجاع می‌دهم به سوت ها و پرچم هایی که جلوی چشم میلیون ها هوادار زده شد و سرنوشت یک تیم و تلاش یک مجموعه را تغییر داد. حتی به گواه کارشناسان داوری که بیشترین میزان احترام را برایشان قائلم، آنچه که برای ذوب آهن رخ داد، هرچیزی که بود «قضاوت عادلانه» نام نداشت.

اما مقصود همان وجدان آسوده است و چه خوب که من با تمام وجود آن را حس می‌کنم.در پایان دوست دارم به طور مشخص از طرفداران ذوب آهن تشکر ویژه داشته باشم که در تمام روزهای سخت، همراه ما بودند و چقدر ناراحت کننده که نتوانستیم طرفداران را روی سکو داشته باشیم؛ هرچند که در لحظه لحظه تمرین و مسابقات آن ها را در قلب خود حس کردیم.

به امید این که ذوب آهن را دوباره در جایگاه واقعی اش ببینیم و به امید آن روز که عدالت بر فضای فوتبال ایران سایه بگستراند. دوست دار شما - رحمان رضایی

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495924
ارسال نظر