sport

مربی شهرخودرو گفت: امیدوارم اتفاقی که برای پدیده افتاد، برای شهرخودرو نیفتد و تیم دچار مشکل نشود. ما تا جایی که بتوانیم به کار خود ادامه می‌دهیم. کسانی که بالای سر تیم هستند، حواسشان به این حواشی هست و کار خود را انجام می‌دهند.

جی پلاس، محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهرخودرو پیش از دیدار با مس رفسنجان گفت: آرزوی سلامتی برای دوست عزیزم، علی انصاریان دارم و امیدوارم خدا علی را به مادرش دوباره ببخشد. با توجه به بازی قبلی و شکست دادن سپاهان با ۳ گل، انتظارات بیشتر شده است. در این ۵ روزه، شرایط خوبی داشتیم و خوب هم استراحت کردیم. امیدوارم بتوانیم فردا هم یک بازی خوب در داخل خانه برگزار کنیم.

 وی ادامه داد: مس انگیزه بالایی در لیگ برتر دارد. مربی خوبی مثل محمد ربیعی دارند. بازیکنان ما در تلاش هستند تا با نتیجه‌ای خوب ۳ امتیاز را کسب کنند. حسن جعفری و سیف‌اللهی برای بازی فردا مصدوم هستند و اکبر صادقی و فرشاد فرجی را به دلیل محرومیت نداریم.

نوازی درباره حواشی اخیر شهرخودرو عنوان کرد: متاسفانه در فوتبال ایران، حاشیه‌ها به وجود می‌آید. این موضوع هم جزو همین دسته است اما امیدوارم به تیم ما لطمه نخورد. با شناختی که از حمیداوی دارم، این مشکلات حل می‌شود و تیم بدون حاشیه به کار خود می‌رسد. نباید با تفکر به این حاشیه‌ها وارد زمین شویم‌ و باید کار خود را انجام دهیم. من فقط شنیدم و از چند و چون آن اطلاع نداریم. امیدوارم اتفاقی که برای پدیده افتاد، برای شهرخودرو نیفتد و تیم دچار مشکل نشود. ما تا جایی که بتوانیم به کار خود ادامه می‌دهیم. کسانی که بالای سر تیم هستند، حواسشان به این حواشی هست و کار خود را انجام می‌دهند. وقتی شما وارد مجموعه و خانواده‌ای می‌شوید، باید دست به دست هم دهید تا مشکلات حل شود. رحمتی هم لطف می‌کند و دلش برای تیم و مجموعه می‌سوزد و نمی‌خواهد حاشیه تمرکز تیم را از بین ببرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1495111
ارسال نظر

موضوعات داغ