sport

علی اصغر قربانعلی‌پور که روز گذشته قرارداد خود را با باشگاه استقلال امضا کرد از امروز به تمرینات آبی پوشان ملحق شد.

جی پلاس، اعضای تیم فوتبال استقلال این روزها با دردسر تهیه زمین تمرین مواجه هستند و امروز نیز با ضمانت در مجموعه نفت تهرانسر مجوز تمرین گرفتند.

ظاهرا مسئولان ورزشگاه نفت تهرانسر دیگر تمایلی به همکاری با استقلال را ندارند و به همین دلیل امروز قصد نداشتند به این تیم زمین بدهند اما پرویز مظلومی در تماس‌ با مدیران ارشد شرکت نفت مجوز برگزاری تمرین آبی پوشان در این مجموعه را به دست آورد.

این در حالی است که استقلالی‌ها فردا آخرین تمرین خود را در تهران برگزار می‌کنند و سپس راهی مسجد سلیمان می‌شوند تا زودتر در این شهر مستقر شوند.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در مسجد سلیمان میهمان نفت خواهد بود.

علی اصغر قربانعلی‌پور که روز گذشته قرارداد خود را با باشگاه استقلال امضا کرد از امروز به تمرینات آبی پوشان ملحق شد.

وی پیش از این در شهرخودروی خراسان حضور داشت.

* احمد موسوی با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت در تمرینات تاکتیکی امروز استقلال حضور داشت.

*فرشید باقری و میلیچ غایبان تمرین امروز استقلال بودند.

*در حاشیه تمرین امروز بازیکنان و کادر فنی یاد و خاطره هوادار نوجوان این تیم را گرامی داشته و در کنار پدر وی عکس یادگاری گرفتند. این هوادار سال گذشته به دلیل بیماری جان به جان آفرین تسلیم کرد.

تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را در تهران برگزار خواهد کرد و سپس راهی مسجد سلیمان خواهد شد. آبی پوشان روز جمعه میهمان شاگردان مجتبی حسینی خواهند بود.

محمود فکری سرمربی آبی پوشان برای این دیدار هیچ محرومی ندارد و می‌تواند با تمامی نفراتش مقابل نفت قرار بگیرد.

احمد موسوی که در دربی نود و چهارم دچار مصدومیت شده بود، این روزها با شرایط خوب در تمرین حضور دارد و می‌تواند آبی‌ها را مقابل نفت همراهی کند.

همچنین متین کریم زاده و سبحان خاقانی که دچار مصدومیت بودند، به احتمال فراوان آبی پوشان را در مسجدسلیمان همراهی خواهند کرد و به این ترتیب دست محمود فکری برای انتخاب بازیکنان باز خواهد بود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1493666
ارسال نظر

موضوعات داغ