sport

سرمربی تیم چلسی به پایان همکاری با این باشگاه واکنش نشان داد و گفت: من ناامید هستم که در این فصل وقت نکردم تیم را جلو ببرم و آن را به سطح بالاتر برسانم.

جی پلاس، روز گذشته باشگاه چلسی اعلام کرد به دلیل روند نتایج ضعیف آبی‌های لندنی به همراه فرانک لمپارد، این سرمربی از سمت خود برکنار شده است.

لمپارد در صفحه رسمی اینستاگرامش در این خصوص نوشت: «هدایت چلسی، باشگاهی که بخش مهمی از زندگی من بوده است برای من یک امتیاز و افتخار بزرگ بوده است. ابتدا می‌خواهم از هواداران برای حمایت خارق‌العاده‌ای که در ۱۸ ماه گذشته از من کرده‌اند تشکر کنم. امیدوارم آن‌ها بدانند این برای من چه معنی دارد. وقتی این مسوولیت را به عهده گرفتم، چالش‌های پیش روی باشگاه را در شرایط سخت درک کردم. من به آن چه به دست آوردیم افتخار می‌کنم  به بازیکنان آکادمی که به تیم اصلی قدم گذاشتند و بهترین بازی خود را در آن‌جا نشان دادند افتخار می‌کنم. آن‌ها آینده باشگاه هستند.»

او در ادامه نوشت: «من ناامید هستم که در این فصل وقت نکردم تیم را جلو ببرم و آن را به سطح بالاتر برسانم. می‌خواهم از آقای آبراموویچ، هیات مدیره، بازیکنان، کادر مربیگری و همه کارکنان باشگاه برای زحمت و فداکاری‌شان، خصوصاً در این اوقات دشوار تشکر کنم. برای تیم و باشگاه در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم‌.»

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1493638
ارسال نظر