sport

یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس در حاشیه نشست خبری از مدیران دو تیم خواست تا از ایجاد حاشیه خودداری کنند.

جی پلاس، طی روزهای اخیر کری خوانی شدیدی بین مدیران دو تیم پیش از دربی شکل گرفته که ابراهیم شکوری و مهدی عبدیان در بطن آن قرار داشته‌اند و با پاسخ‌های متقابل فضا را کاملا پرتنش کرده‌اند.

ورزش سه نوشت؛ شکوری به عنوان سخنگو و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس و مهدی عبدیان، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال طی روزهای اخیر با  سود بردن از فضای اینستاگرامی خود کری‌های عجیبی علیه یکدیگر پیش از دربی شکل داده بودند که اکنون با واکنش یحیی گل محمدی، سرمربی پرسپولیس در حاشیه نشست خبری همراه شده و از آنها خواسته تا از این فضا دوری کنند.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار دربی، درباره اتفاقات شکل گرفته در این خصوص گفت: احترام متقابل چیزی است که دو رقیب باید رعایت کنند. اصل احترام لازمه یک رقابت است و هر دو باشگاه هم باشگاه های بزرگی هستند. مدیرانی که در این دو باشگاه کار می‌کنند، شناخته شده هستند. امیدوارم این فضا فضای احترام باشد و هواداران و مدیران باشگاه ها به یکدیگر احترام بگذارند. اگر مدیران اینطور صحبت کنند، به بقیه هم شیوع پیدا می‌کند. دربی به اندازه کافی حساسیت خاص خود را دارد و اگر بخواهیم درباره مسائل حاشیه ای چیزی بگوییم شاید درست نباشد و تمرکز بازیکنان را به هم بزند. امیدوارم احترام متقابل وجود داشته باشد. همیشه به بازیکنان گفته ام که اولین چیز این است که به رقیب احترام بگذارید اما برای سه امتیاز باید بجنگید، مثل یک سرباز بجنگید و حقتان را بگیرید. با صحبت و کری خوانی چیزی تغییر نمی‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1491231 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ