sport

سرمربی تراکتور هم از نامزدی علی کریمی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال حمایت کرد.

جی پلاس؛ علی کریمی، پیشکسوت و اسطوره فوتبال ایران چندی پیش اعلام کرد قصد دارد در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کند و ریاست این فدراسیون را بر عهده بگیرد.

ایلنا نوشت: تغییرات اعمال شده در اساسنامه فدراسیون فوتبال با نظر فیفا شرایطی ایجاد کرده که کار را برای ورود چهره های مطرح فوتبالی به این عرصه راحت کرده است و حالا کریمی اولین کسی است که اعلام کرده قصد دارد با استفاده از این موضوع وارد کارزار انتخاباتی شود.

این موضوع واکنش های مختلفی به همراه داشته ولی طی روزهای اخیر شاهد حمایت اکثر چهره های فوتبالی از علی کریمی و حضورش بر مسند ریاست فدراسیون فوتبال بودیم.

در این راستا مسعود شجاعی، سرمربی تراکتور هم به جمع حامیان علی کریمی پیوسته و حضور او را در فدراسیون فوتبال به فال نیک می‌گیرد.

شجاعی در گفتگویی در این خصوص اظهار داشت: فوتبال باید به دست فوتبالی ها سپرده شود و این موضوعی است که در سال‌های اخیر بارها مطرح شده است. علی کریمی یک چهره شناخته شده فوتبال در ایران و در عرصه بین المللی است و حضور او در انتخابات ریاست فدراسیون را به فال نیک می گیرم و امیدوارم در این عرصه موفق باشد.

وی افزود: علی کریمی بدون شک توانایی اداره فدراسیون فوتبال را در خودش دیده که وارد عمل شده و قطعاً برای کارش برنامه هایی دارد و امیدوارم در این عرصه موفق عمل کند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1490709
ارسال نظر

موضوعات داغ