sport

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مطمئن باشید بازیکنی که قبلا در تیم بوده و اکنون درخواست بازگشت به پرسپولیس را دارد تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می‌دهد اما گل محمدی باید نظر بدهد در چه پستی بازیکن می‌خواهد.

جی پلاس، افشین پیروانی درباره دیدار معوقه‌ تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن از هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: یکی از مهم ترین بازی‌های ما سر رسیده زیرا هوادار توقع قهرمانی دارد و در این مسیر تمام دیدارها برای پرسپولیس سخت است. مطمئنا همه واقف هستند که باید ذوب‌آهن را شکست بدهند.

وی ادامه داد: تمرینات و شرایط خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و کل بازیکنان خود را در اختیار داریم. هرچند توقع داشتیم این مسابقه قبل از فینال آسیا برگزار شود و آخر هم نفهمیدیم به چه دلیلی لغو شد اما اکنون آماده هستیم.

مدیر تیم پرسپولیس درباره تعویق یک روزه این بازی توضیح داد: به هر حال قرعه کشی لیگ بوده و ما دخل و تصرفی در این برنامه نداشتیم. برخی آقایان از اینکه بازی‌های پرسپولیس به این طریق برگزار می‌شود ناراحت هستند اما ایرادی ندارد. اگر آنها راضی می‌شوند یک روز در میان هم بازی می‌کنیم.

پیروانی ادامه داد: اجازه بدهید تصمیم گیرندگان نظر بدهند. با دخالت هرج و مرج ایجاد شده و هرکسی نظر خودش را می دهد تا منافع شخصی تیمش را در نظر بگیرد. در این صورت اتفاق‌هایی می‌افتد که الان می‌بینید.

وی درباره اینکه با توجه به ابراز علاقه رامین رضائیان برای بازگشت به پرسپولیس آیا تلاشی از سوی این باشگاه برای جذب وی انجام شده‌ است، عنوان کرد: درباره اضافه شدن بازیکن به تیم نظر سرمربی از لحاظ فنی مهم است.  مطمئن باشید بازیکنی که قبلا در تیم بوده و اکنون درخواست بازگشت به پرسپولیس را دارد تمام تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می‌دهد اما گل محمدی باید نظر بدهد در چه پستی بازیکن می‌خواهد.

مدیر تیم پرسپولیس تصریح کرد: رضائیان محدودیت‌ها و مشکلاتی دارد زیرا تحت قرارداد تیم قطری است و برای انتقالش به پرسپولیس باید اتفاق‌هایی بیفتد که به باشگاه بازمی‌گردد اما در حال حاضر قرار نیست کسی به تیم اضافه شود زیرا زمان آن نرسیده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489666
ارسال نظر

موضوعات داغ