life

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن اعلام بهبود وضعیت و تاثیرگذاری طرح های اجرا شده، گفت: محدودیت های شب از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح در تهران ادامه خواهد داشت و بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرهای زرد نیز تسری خواهد داشت.

جی پلاس؛ فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: اکنون در وضعیت نارنجی قرار داریم و تمام محدودیت هایی که در قبل و بر اساس مصوبه شهرهای نارنجی اجرا می شد همچنان تا هفته آینده ادامه دارد.

علیرضا زالی روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش شهید سلیمانی با عنوان« کنترل همه گیری کرونا» در مشیریه تهران  گفت: محدودیت های شب از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح نیز در تهران ادامه خواهد داشت و بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرهای زرد نیز تسری خواهد داشت.

وی افزود: شاهد کاهش وضعیت مبتلایان به کرونا در تهران هستیم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری مردم این روند روبه کاهشی ادامه خواهد داشت.

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بیماران کرونایی را از سایر بیماران در بیمارستان های تهران جداسازی می کنیم گفت: در بعضی از بیمارستان ها این طرح اجرا شده است تا خدمات ضروری به بیماران کرونایی و سایر بیماران قلبی و ریوی ارائه شود.

وی ادامه داد: گزارش های خوبی از بهبودی بیماران کرونایی در بیمارستان ها گزارش شده است همچنین افراد مبتلا به کرونا به سرعت ردیابی و شناسایی می شوند تا از این طریق روند بهبودی آنها سرعت بخشیده شود.

 

منبع: ایرنا

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489546
ارسال نظر

موضوعات داغ