sport

در حاشیه مراسم یادبود شهید سردار سلیمانی؛

وزیر ورزش و جوانان، در حاشیه مراسم یادبود شهید سردار سلیمانی گفت: دشمن در شهادت و قطع کردن دست او به دنبال این بود که این امنیت و آرامش را از جامعه ما بگیرد. ان شاءالله ملت ما با تلاشی که دارند و اقداماتی که تا الان انجام داده اند، پای دشمن را از حضور در منطقه قطع می‌کنند.

جی پلاس، مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در حاشیه مراسم یادبود شهید سردار سلیمانی درمورد این شهید بزرگوار گفت: در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) هستیم و این روز‌ها مصادف شده است با سالگرد شهادت سردار سرتیپ حاج‌ قاسم سلیمانی، جنس این شهید متفاوت و ویژه است. در تمام ملت‌های دنیا کسانی در بین مردم حضور دارند که موجب امنیت روانی و آرامش خاطر هستند. یک ملت به وجود سردارانش افتخار می‌کند. سردار سلیمانی نیز از این جنس بود، کسی که حضورش باعث ایجاد آرامش در بین مردم بود.

او ادامه داد: دشمن در شهادت و قطع کردن دست او به دنبال این بود که این امنیت و آرامش را از جامعه ما بگیرد. ان شاءالله ملت ما با تلاشی که دارند و اقداماتی که تا الان انجام داده اند، پای دشمن را از حضور در منطقه قطع می‌کنند.

سلطانی‌فر درمورد تاثیر سردار سلیمانی قبل و بعد از شهادتش در جامعه گفت: شهادت ایشان تحول بزرگی در جامعه ایجاد کرد؛ در مراسم تشییعی که برای سردار در شهر‌های مختلف، چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران برگزار شد، شاهد حضور ده‌ها میلیون عاشق بودیم. این اتفاق نشان می‌دهد که ملت ما چقدر به قهرمانان و سردارانش افتخار می‌کند. کسانی که تاریخ پرافتخار دوران مقدس را رقم زده‌اند و طلایی‌ترین دوران سیاسی در چند سال اخیر ایران را ثبت کرده‌اند. نسل‌های آینده نیز با بررسی اتفاقاتی که در این دوران حساس تاریخی رخ داده اند به این مقطع افتخار خواهند کرد.

او در مورد انتقام گیری از عاملان این جنایت گفت: مطمئنا بعد از سیلی که آمریکایی‌ها با شهادت سردار سلیمانی در عین الاسد خوردند، سیلی‌های دیگری نیز خواهند خورد. عاملان این جنایت بزرگ و در راس آن‌ها ترامپ و پمپئو، در حال حذف از صحنه سیاست جهان هستند و ان شاءالله ضربات دیگری را نیز خواهند خورد. هیچکس فکر نمی‌کرد در معادله انتخابات آمریکا، ترامپی که رجز خوانی می‌کرد به این شکل مفتضحانه شکست بخورد و بدون شک در آینده سیلی‌های بیشتری خواهد خورد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489498
ارسال نظر

موضوعات داغ