sport

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: قطعاً کار سختی مقابل نفت مسجد سلیمان خواهیم داشت، اما ما هم شرایط خوبی داریم و تیم قدرتمندی هستیم. هیچ واهمه‌ای از دیدارهای دشوار نداریم و با هدف برد به زمین می‌رویم.

جی پلاس، مهدی تارتار درباره دیدار فردای تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته نهم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم. تمرینات منظمی را انجام دادیم و سعی کردیم بعد از تساوی با سایپا و اتفاقاتی که در آن بازی برد را از ما گرفت، از نظر روحی و جسمی بازیکنان را ریکاوری کنیم. آمادگی خوبی داریم و ان‌شاءالله برای کسب یک نتیجه خوب مقابل نفت مسجدسلیمان قرار می‌گیریم.

وی درباره شرایط نفت مسجدسلیمان گفت: این تیم بسیار خوب و سختکوش است. آنها از بازیکنان پرانرژی و جوانی سود می‌برند و کادر فنی خوبی هم دارند. قطعاً کار سختی مقابل این تیم خواهیم داشت، اما ما هم شرایط خوبی داریم و تیم قدرتمندی هستیم. هیچ واهمه‌ای از دیدارهای دشوار نداریم و با هدف برد به زمین می‌رویم.

تارتار که سال گذشته هدایت نفت مسجدسلیمان را بر عهده داشت و بهترین نتایج تاریخ این باشگاه در لیگ برتر را به دست آورد، درباره رویارویی با تیم سابقش تأکید کرد: بازی کردن مقابل تیمی که دوران بسیار خوبی را کنار هوادارانش داشتم، بسیار سخت است. ما سال گذشته روزهای خوبی را کنار مردم مسجدسلیمان سپری کردیم. قطعاً اگر حمایت‌های هواداران در سال گذشته وجود نداشت کسب آن نتایج خوب امکان‌پذیر نبود، اما با لطف خدا و همراهی کادر فنی و بازیکنان و حمایت هواداران شرایط خوبی برای‌مان رقم خورد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: با این تفاسیر برایم آسان نیست که مقابل نفت قرار بگیرم، اما به هر حال فوتبال حرفه‌ای است و از این دست موضوعات وجود دارد. چاره‌ای نیست و باید برای موفقیت تیمم تلاش کنم و امیدوارم بازی جذابی را شاهد باشیم.

تارتار درباره محرومان و مصدومان تیمش خاطرنشان کرد: مجید عیدی را به دلیل اخراج در بازی گذشته در اختیار نداریم. یکی دو بازیکن‌مان هم با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کنند که امیدواریم به بازی فردا برسند.

وی در پایان گفت: به توانایی‌های بازیکنانم اعتماد دارم‌ و می‌دانم که آنها هر چه در توان دارند، در همه مسابقات به اجرا می‌گذارند. امیدوارم این بار هم تلاش‌شان نتیجه بدهد و با دست پر مسجدسلیمان را ترک کنیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489346
ارسال نظر

موضوعات داغ