sport

دروازه بان پرسپولیس در دیدار با نساجی با یک حرکت یاد و خاطره احمدرضا عابدزاده را زنده کرد.

به گزارش جی پلاس، شب گذشته دوربین برنامه فوتبال برتر حرکت حامد لک در دیدار مقابل نساجی را شکار کرده بود و به رشته تصویر درآورد و ویدیوی مربوط به آن صحنه بیشتر تداعی کننده شباهتش با واکنش عابدزاده بود.

دروازه بان پرسپولیس در دیدار این تیم مقابل نساجی و در دقایق پایانی زمانی که مهرداد بایرامی، بازیکن حریف روی زمین افتاده بود، حامد لک بالای سر او حاضر شد و سعی داشت به زور او را به بیرون از زمین هدایت کند. اتفاقی که با ورود داور به صحنه و دادن کارت زرد به این دروازه بان انجامید.

این حرکت حامد لک یاد و خاطره احمدرضا عابدزاده و حرکت مشابهش در بازی‌های آسیایی سال 75 زنده شد.

در سال 75 و مسابقه نیمه نهایی جام باشگاه‌های آسیا در پرسپولیس به مصاف پوهانگ استیلرز رفت که در آن بازی و زمانی که پرسپولیس عقب بود، «پِرک تائه ها» مهاجم  کره‌ای پس از هدر دادن موقعیت تک به تک با عابدزاده در محوطه جریمه سرخ‌پوشان روی زمین افتاد که در این لحظه و برای به جریان افتادن مسابقه، عابدزاده او را به بیرون از زمین منتقل کرد.

حامد لک عملکرد فوق العاده ای در دروازه پرسپولیس دارد و ادامه این روند قطعاً ویژگی‌های مثبتی برای او به همراه خواهد داشت و اگر بتواند چند سال متوالی در این تیم بماند و با همین کیفیت بدرخشد می‌تواند با اسطوره‌هایی مثل عابدزاده مقایسه شود ولی ظاهراً او تمایل دارد شباهتش با عابدزاده صرفاً از لحاظ فنی نباشد و سایر ویژگی‌های او را هم مورد الگوبرداری قرار داده است.

 

حرکت جنجالی حامد لک در دیدار با نساجی

 

حرکت جنجالی حامد لک در دیدار با نساجی

 

حرکت جنجالی حامد لک در دیدار با نساجی

 

حرکت جنجالی حامد لک در دیدار با نساجی

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489273
ارسال نظر

موضوعات داغ