sport

مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با توجه به شرایطی که در لیگ داریم تمام تمرکزمان را روی این مساله گذاشته‌ایم که با دست پر از تبریز برگردیم.

جی پلاس، علیرضا مرزبان پیش از بازی این هفته سپاهان مقابل ماشین‌سازی گفت: با توجه به شرایط جدول از تیم ما انتظار می‌رود که از تبریز با موفقیت برگردیم ولی واقعیت این است که ماشین‌سازی یک تیم منسجم و خیلی خوب از نظر تاکتیکی است. آنها بازیکنان خوب و قوی دارند. این تیم نتایج خوبی نگرفته ولی اینطور نیست که دست و پا بسته باشد. 

وی ادامه داد: ماشین‌سازی تیمی است که فاکتورهای بزرگی دارد.آنها احساس، بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی دارند. انتظار یک بازی خیلی سخت را داریم. احترام خاصی برای حریف قائلیم چون بازیکنان خیلی خوبی دارند. با توجه به شرایطی که در لیگ داریم تمام تمرکزمان را روی این مساله گذاشته‌ایم که با دست پر از تبریز برگردیم. 

مربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا مقابل ماشین‌سازی به دنبال این هستند که ابتدا گل نخورند یا از همان آغاز بازی به دنبال بازی هجومی هستند، گفت: در دنیای فوتبال هر دو فاکتور مهم است. از یک طرف شما باید از دروازه‌ خودتان محافظت کنید چون یک بازی بیرون از خانه است. با توجه به اینکه بعد از این بازی و بازی بعدی، سه بازی خارج از خانه انجام می دهیم، تمام تمرکزمان این است که سازمان دفاعی خودمان را خیلی خوب نگه داریم و بخش هجومی تیم را هم فعال می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم هم در بخش دفاعی و هم در بخش هجومی وظایف‌‌مان را خیلی خوب انجام بدهیم.

مرزبان در مورد محرومان و مصدومان سپاهان برای بازی فردا اظهار داشت: مصدومیت‌های کوچکی را در تیم داریم اما امیدواریم تیم را با تمام قدرت وارد این بازی کنیم. شانس بزرگی هم داریم چون کادر پزشکی ما خیلی خوب کار می‌کند و این مساله خیلی مهم است که یک کادر منسجم در کنار کادر فنی بازیکنانی را که واقعاً با شرف بازی می‌کنند را آماده کند. ما مجموعه خاصی را ساخته‌ایم. مدیریتی که در باشگاه حضور دارد کمک می‌کند که بدون حاشیه بتوانیم به کارمان ادامه بدهیم.  

وی ادامه داد: براساس همین معیار هم هست که ما بر خلاف اعتراضی که بقیه تیم‌ها نسبت به برنامه‌ریزی دارند، علیرغم اینکه باید سه بازی پشت ‌سر هم بیرون از خانه را انجام بدهیم و سفرهای خیلی دور و درازی را خواهیم داشت، اعتراضی نسبت به این مساله نداریم. چون اعتماد خاصی به سازمان لیگ و برنامه‌ریزی آن داریم. سعی می‌کنیم تمرکزمان را روی کار خودمان بگذاریم و با نظم به سمت جلو برویم. احترام به حقوق یکدیگر و رعایت اخلاق از معیارهای فوتبال حرفه‌‌‌ای است. این درس و مساله‌ای است که ما الان در حال پشت سر گذاشتن آن هستیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489168
ارسال نظر

موضوعات داغ