sport

پیش از شروع یک دیدار در لیگ دسته دوم تدارکات تیم فوتبال میلادمهر تهران دچار ایست قلبی شد و فوت کرد.

جی پلاس، فوت ناگهانی یکی از عوامل تیم لیگ دویی منجر به تعویق زمان شروع این بازی شد.

ورزش سه نوشت؛ در حالیکه قرار بود دو تیم میلادمهر تهران و شهدای بابلسر از ساعت 14 امروز در هفته دوم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید کشوری برابر هم صف آرایی کنند اما قبل از آغاز بازی تدارکات تیم فوتبال میلادمهر تهران حین انجام کار دچار ایست قلبی شده و جان خود را از دست داد تا همه چیز تحت الشعاع درگذشت این فرد زحمتکش فوتبال باشد.

هومان نادرپور، مربی تیم میلادمهر با تایید این خبر گفت: قبل از اینکه بازی شروع شود و در حالی که بازیکنان داخل زمین در حال گرم کردن خود بودند، متوجه شدیم که تدارکات تیم حریف که فکر می کنم نامشان آقای درزی است، دچار ایست قلبی شدند. سریعا به نیروهای اورژانس اطلاع داده شد و چند دقیقه طول کشید تا آن ها بالای سر این فرد برسند. متاسفانه اینطور که من متوجه شدم، این فرد جان خود را از دست داد.


وی افزود: تا حدود 3:30 هنوز هم پزشکان بالای سر او بودند و حتی برخی گفتند که در حال احیا هستند، اما فکر می کنم تلاششان به جایی نرسید. آقای بهروان هم در ورزشگاه حاضر شدند و نیروی انتظامی هم آمد. همه اتفاقات صورتجلسه شد و بازی نیز امروز برگزار نشد.


نادرپور در پایان گفت: اینطور که خبر دارم، تدارکات تیم شهدای بابلسر حتی کارتش هم صادر نشده بود. او چند بار بعد از اینکه داخل زمین آمد و برگشت، داخل رختکن دچار ایست قلبی شد. اتفاق تلخ و ناراحت کننده ای بود و همه حاضران در استادیوم را دچار شوک کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489159 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ