sport

سعید واسعی گفت: من با باشگاه تراکتور قرارداد دارم و حرفه‌ای نیست که با تیم دیگری مذاکره کنم و منتظر تصمیم باشگاه هستم.

جی پلاس، سعید واسعی بازیکن تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه گفته می‌شود در نیم فصل دوم راهی استقلال می‌شود، اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و صحبتی هم برای پیوستن من به استقلال نشده است. همچنین من با باشگاه تراکتور قرارداد دارم و حرفه‌ای نیست که با تیم دیگری مذاکره کنم و منتظر تصمیم باشگاه هستم.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت؛ واسعی درباره وضعیتش گفت: باشگاه تراکتور بیان کرد که بخشی از قراردادم را کسر می‌کند تا رضایت نامه ام را از باشگاه پیکان بگیرد و محرومیتم لغو شود، اما من قبول نکردم. به هر حال کار درستی نیست و این موضوع به شخصیت و اعتبارم لطمه می‌زند. همچنین پولی از باشگاه تراکتور نگرفتم و این باشگاه نباید من را تنها بگذارد.

او درباره وضعیت محرومیتش بیان کرد: من دوباره از باشگاه پیکان به کمیته استیناف شکایت کردم تا محرومیتم لغو شود. باشگاه پیکان ۳۲ درصد از طلبم را نداده است و من به صورت قانونی قراردادم را با این باشگاه فسخ کردم. امیدوارم شرایط به صورتی باشد که بتوانم از حق خود دفاع کنم.

واسعی گفت: باشگاه تراکتور تاکنون اقدامی برای رفع محرومیتم انجام نداده است و تکلیفم مشخص نیست و امیدوارم مسئولان این باشگاه در این باره اقدامی کنند. دوست دارم در تراکتور حضور داشته باشم و به مسئولان باشگاه گفتم که قراردادم را کسر نکنید تا در این تیم تبریزی بمانم.

او درباره اینکه از تراکتور جدا می‌شود، گفت: با توجه به اینکه با باشگاه تراکتور قرارداد دارم به همین علت مسئولان این باشگاه باید درباره وضعیتم تصمیم بگیرند که قراردادم را فسخ می‌کنند یا نه.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1489096 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

موضوعات داغ