life

پشت خط زن تیم ملی والیبال به باشگاه ایتالیایی جواب منفی داد.

جی پلاس، امیر غفور که سال گذشته با وجود انتقال به تیم لوبه ایتالیا با بدشانسی و به خاطر مصدومیت نتوانست بازی های زیادی را برای این تیم انجام دهد، با شیوع ویروس کرونا کار خود را در این تیم به پایان رساند.

ایلنا نوشت؛‌ پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران برای فصل جدید هم پیشنهاداتی از داخل و خارج داشت، اما به هیچ کدام از آن ها پاسخ مثبت نداد تا همچنان بدون تیم باشد.

طی روزهای اخیر با جدایی استفان بویر، پشت خط زن فرانسوی از باشگاه ورونای ایتالیا، گزینه‌هایی برای جانشینی او مطرح شد که نام امیر غفور هم در آن‌ها دیده می شد.

با اینکه علاقه مندان به والیبال در ایران امیدوار بودند بعد از سیدمحمد موسوی، امیر غفور هم بتواند راهی سری آ شود، ورونا با مادس جنسن دانمارکی به توافق رسیده تا بدین ترتیب پرونده حضور شماره 10 تیم ملی ایران در سری آ بسته شود.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی که با غفور در ارتباط است، در آخرین مصاحبه خود اعلام کرده این بازیکن ملی پوش خودش را برای حضور در نیم فصل دوم آماده می کند، اما اینکه غفور قصد دارد در لیگ ایران به کارش ادامه دهد یا در سال المپیک اصرار دارد که لژیونر بماند، هنوز مشخص نیست.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1483397 منبع: ایلنا
ارسال نظر

موضوعات داغ