sport

بازیکنان پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان ۶۴۰ پاس را در بین یکدیگر رد و بدل کردند که این یک آمار فوق العاده برای تیم یحیی گل محمدی در زمین های ناهموار فوتبال ایران است .

جی پلاس، این اتفاق درحالی رخ داده است که تا اینجای فصل لالیگا ، که بیشترین تعداد پاس بین بازیکنان صورت می گیرد ، بهترین تیم از این نظر تیم بارسلونا با میانگین حدود ششصد پاس در هر بازی بوده است .

پارس فوتبال نوشت؛ تیم پرسپولیس در بازی برابرصنعت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی و زیر بارش شدید باران یک آمار فوق العاده را از خود به جای گذاشت .

شاگردان یحیی گل محمدی در  این بازی ۶۴۰ پاس را با دقت ۸۳ درصدی را به ثبت رساندند .

این تعداد پاس فوق العاده درحالی رخ داده است که سرخپوشان در بازی اول هم در زمین ناهموار دستگردی ۵۰۵ پاس را ارسال کردند تا در پایان دو هفته از لیگ برتر بهترین آمار را در بین تیم های لیگ برتری داشته باشند .

این درحالی است که بهترین تیم فصل گذشته از نظر تعداد پاس که اتفاقا همین تیم پرسپولیس بود ، میانگین تعداد پاس هایش ۴۷۳ پاس در هر بازی بود که این نکته نشان از بالا رفتن سطح فنی تیم یحیی گل محمدی است .

نکته جالب این است که در لالیگا که مهد تعداد پاس در دنیای فوتبال است ، میانگین تعداد پاس برای بهترین تیم ششصد پاس است که فاصله چندانی با تعداد پاس های پرسپولیس در لیگ ایران ندارد .

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1483294 منبع: پارس فوتبال
ارسال نظر

موضوعات داغ