life

بیت‌کوین از ابتدای ماه جاری تاکنون در حدود ۳۲ درصد افزایش قیمت داشته تا گامی بلند به سوی فتح قله تاریخی خود بردارد، اما ارزش اونس طلا همچنان در میانه امیدها به کشف دو واکسن کرونا و همچنین افزایش تعداد بیماران کرونایی زیر مرز ۱۸۸۰ دلاری در نوسان است.

جی پلاس؛ در حالی که بسیاری از تحلیل‌گران نیز پیش‌بینی می‌کردند رمزارز بیت‌کوین همچنان به صعود قیمتی خود ادامه می‌دهد. بیت‌کوین در سه روز اخیر با بیش از ۱۲ درصد افزایش قیمت اکنون به بالای مرز ۱۸ هزار دلاری رسیده است.

با این حساب بیت‌کوین از ابتدای ماه جاری تاکنون در حدود ۳۲ درصد افزایش قیمت داشته تا گامی بلند به سوی فتح قله تاریخی خود بردارد. بالاترین قیمت بیت‌کوین سه سال پیش در دسامبر ۲۰۱۷ با ثبت قیمت ۱۹ هزار و ۸۷۰ به ثبت رسیده است و اکنون مهم‌ترین رمزارز دنیا راهی تا فتح آن پیش رو ندارد.

این در حالی است که ارزش اونس طلا همچنان در میانه امیدها به کشف دو واکسن کرونا و همچنین افزایش تعداد بیماران کرونایی زیر مرز ۱۸۸۰ دلاری در نوسان است. 

در حالی که بیت‌کوین در حال صعودی پرشتاب است، اما طلا به بسته‌های حمایتی جدید از سوی دولت‌ها و بانک‌های مرکزی چشم دوخته است./ کانال رسمی روزنامه دنیای اقتصاد

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1483017
ارسال نظر

موضوعات داغ