sport

باشگاه گل گهر در اعتراض به شرایطی که برای اسکان این تیم در نظر گرفته شده اعلام کرد در صورت تداوم این مشکل به رفسنجان سفر نمی‌کنند.

جی پلاس، تیم فوتبال گل گهر سیرجان باید در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر باید در رفسنجان میهمان مس باشد ولی مشکلات اقامتی که در این شهر وجود دارد باعث شده باشگاه سیرجانی تهدید به عدم حضور در بازی کند.

ایلنا نوشت؛ ماجرا از آن قرار است که در شهر رفسنجان تنها یک هتل استاندارد و مورد تایید به نام هیلان وجود دارد که تیم میزبان یعنی مس رفسنجان قصد دارد در آن اسکان پیدا کند و مسئولان این باشگاه به گل‌گهری‌ها اعلام کرده‌اند اگر قصد اقامت در این هتل را دارند باید همراه میزبان باشند که این موضوع برخلاف اصول حرفه‌ای برگزاری این دیدار است.

حتی عنوان شده تیم داوری هم قرار است در همین هتل اقامت کنند که حضور داوران و تیم‌هایی که بازی دارند در یک هتل خلاف قوانین است.

گفته می‌شود باشگاه مس رفسنجان به خواسته سازمان لیگ مبنی بر اسکان تیم میزبان در این هتل و تغییر محل اقامت خودشان پاسخ منفی داده است و همین موضوع اعتراض سیرجانی‌ها را به همراه داشته است.

لازم به ذکر است که رفسنجان به جز هتل هیلان، یک مهمانسرای جهانگردی دارد که مناسب اقامت تیم نیست و در این شرایط باشگاه گل گهر اعلام کرده حاضر به سفر به سیرجان برای بازی روز جمعه نیست.

حیدر افسری، مدیر تیم گل گهر این خبر را تایید کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482552 منبع: ایلنا
ارسال نظر

موضوعات داغ