sport

پس از استعفای مدیرعامل باشگاه تراکتور تبریز مشخص شد او قراردادهایی سنگینی با برخی از بازیکنان جدید این تیم از جمله سعید واسعی امضا کرده است.

جی پلاس، محمد علیپور پس از 55 روز مدیرعاملی در باشگاه تراکتور تبریز، روز یکشنبه هفته جاری از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد. پس از این اتفاقات صحبت‌های زیادی درباره دلایل اصلی استعفای علیپور مطرح شد که مهم‌ترین آن اختلاف نظر او با هیئت مدیره و محمدرضا زنوزی مالک باشگاه بر سر رقم قرارداد بازیکنان جدید بود.

تسنیم نوشت؛ علیپور که در فصل نقل و انتقالات مسئولیت باشگاه تراکتور را پذیرفته بود، قراردادهای سنگینی با برخی از بازیکنان نسبتاً متوسط (به لحاظ فنی) بسته بود که همین موضوع در نهایت منجر به استعفای او از مدیرعاملی باشگاه تراکتور شد.

در این میان یکی از پر حرف و حدیث‌ترین قراردادهای باشگاه تراکتور، مبلغ قرارداد سنگین با سعید واسعی است. بازیکنی که ابتدا مذاکراتی نیز با باشگاه استقلال داشت اما در نهایت با  سر از تراکتور درآورد.

طبق اسنادی که به دست آوردیم رقم قرارداد سعید واسعی برای فصل اول 3 میلیارد و 950 میلیون تومان است و این رقم برای فصل دوم، 5 میلیارد و 395 میلیون تومان خواهد بود. با این حساب واسعی برای دو فصل حضور در تبریز، 9 میلیارد و 345 میلیون تومان از این باشگاه دریافت خواهد کرد.(تصویر زیر)

تیم فوتبال تراکتور تبریز , فوتبال ,

علاوه بر واسعی، چند بازیکن دیگر و تازه وارد باشگاه تراکتور نیز قراردادهای سنگینی با این باشگاه امضا کرده‌اند که در نهایت باعث تشدید اختلافات بین مدیران باشگاه تبریزی و استعفای علیپور شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482507 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ