sport

هافبک پیشین تیم‌های بارسلونا و لیورپول که دو قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه دارد، کفش‌هایش را آویخت.

جی پلاس، خاویر ماسچرانو پس از اینکه ژانویه سال 2020 به کشور آرژانتین بازگشت و با باشگاه استودیانتس قرارداد بست، در نشستی خبری از پایان دادن به فوتبال خود خبر داد.

تسنیم نوشت؛ این هافبک دفاعی 36 ساله، فوتبال خود را از سال 2003 در ریورپلاته آغاز کرد و یک سال در کورینتیانس گذراند. پس از مدت کوتاهی بازی در وستهام به مدت سه سال در لیورپول به میدان رفت. دوران پُرافتخار ماسچرانو در بارسلونا طی شد و او در هشت سال حضورش در نیوکمپ، پنج قهرمانی لالیگا و دو قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا شد.

ماسچرانو تا ژوئن سال 2021 با استودیانتس قرارداد داشت، اما تصمیم گرفت کفش‌هایش را بیاویزد. او در بخشی از نشست خبری خود گفت: به خاطر مسائلی که در ماه‌های گذشته گذشت، اکنون زمانی است برای پایان دادن به دوران فوتبالم. اکنون درست‌ترین تصمیم، پایان دادن (به فوتبال) همین امروز است. من صد درصد فوتبالم را زندگی کردم و تمام تلاشم را کردم.

وی در ادامه افزود: از باشگاه‌هایی که برای آنها بازی کردم، بازیکنانی که با آنها همبازی بودم و باشگاه استودیانتس که این فرصت را در اختیار من گذاشت، تشکر می‌کنم. پس از شیوع کرونا احساس می‌کردم می‌توانم دوباره می‌درخشم، اما حقیقت این است که نمی‌توانم. اکنون زمانی است تا کنار بروم و این دوره را پایان دهم. نمی‌خواهم اجازه دهم زمان بگذرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482312 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ