sport

باشگاه استقلال درخواست خود برای اعتراض به رأی پرونده مربوط به شکایت آندره‌آ استراماچونی از این باشگاه را رسماً در دادگاه حکمیت ورزش به ثبت رساند.

جی پلاس، کمیته انضباطی فیفا چندی پیش با ارسال نامه‌ای به باشگاه استقلال ضمن ارائه مشروح پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی، این باشگاه را به پرداخت مبلغ یک‌میلیون و 359هزار یورو بابت مطالبات سرمربی ایتالیایی پیشین آبی‌پوشان محکوم کرد.

تسنیم نوشت؛ به‌خلاف پرونده‌های قبلی، این بار مسئولان استقلال مدعی‌اند مدارکی را در اختیار دارند که می‌تواند باعث کسر از مبلغ یادشده شود. این مدارک شامل دست‌خط‌های استراماچونی برای کاهش قرارداد دوساله‌اش به یک سال است، در دست‌خط دیگری از استراماچونی، این مربی به‌صراحت اعلام کرده که حقوقش بیشتر از دو ماه به تعویق نیفتاده است.

از طرفی، حقوق معوق یکی از ماه‌های همکاری دو طرف توسط مدیران استقلال به حساب استراماچونی واریز شده و حقوق ماه دیگر نیز که در ترکیه حواله شده بود، برگشت خورده است، این مسئله از نظر مسئولان استقلال نشان می‌دهد که در پرداخت مطالبات استراماچونی حسن‌نیت‌شان را نشان داده بودند و این مربی خودش تصمیم به جدایی گرفته است،

به همین دلیل، مسئولان استقلال امروز (یکشنبه) رسماً اعتراض خود به پرونده استراماچونی را برای ثبت در دادگاه ورزشی CAS ارسال کردند. گفته می‌شود با توجه به درخواست باشگاه استقلال و همچنین لایحه 300صفحه‌ای استراماچونی، دادگاه CAS از سه قاضی برای این پرونده استفاده می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482171 منبع: تسنیم
ارسال نظر

موضوعات داغ