sport

رئیس هیات فوتبال استان مازندران گفت: اگر تصمیم بگیرند تهران را تعطیل کنند این شامل مسابقات هم می شود.

جی پلاس، غلامرضا بهروان درباره برگزاری بازی دوستانه دو تیم رایکا و شهروند فریدون‌کنار که هفته گذشته با وجود شرایطی که شیوع کرونا به وجود آورده، در حضور تماشاگران انجام شد، اظهار داشت: ما در جریان این مسابقه نبودیم. اگر این اتفاق افتاده باشد، خلاف مقررات است. تیم‌ها موظفند چه در تمرین چه در آموزش و چه در مسابقه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

فارس نوشت؛ رئیس هیأت فوتبال مازندران تصریح کرد: برای این بازی نه با هیأت شهرستان، چه بابل و چه فریدونکنار، و نه با هیأت فوتبال استان هماهنگ شده بود. ما تمرینات تیم‌ها را رصد می‌کنیم ولی آقایان برای بازی‌های دوستانه با کسی هماهنگ نمی‌کنند و حتی داور هم از ما نخواستند.

وی در مورد اینکه آیا با مسئولان تیم‌ها به خاطر این موضوع برخورد می‌شود، گفت: باید گزارش و مستندات این بازی به دست ما برسد اما هنوز چیزی به ما ارائه نشده است.

مشاور سازمان لیگ در مورد اینکه گفته می‌شود ممکن است مسابقات هفته دوم لیگ برتر هم به تعویق بیفتند، عنوان کرد: برنامه‌هایمان را آماده کردیم و تلاش می‌کنیم. بازی‌ها باید به صورت منظم برگزار شوند اما الان تمام تصمیمات توسط ستاد ملی مقابله با کرونا گرفته می‌شود که فصل‌الخطاب است. اگر آن‌ها چنین تصمیمی بگیرند ما ملزم به اجرا و اطاعت هستیم.

بهروان در مورد اینکه آیا در این خصوص صحبتی به صورت شفاهی مطرح شده، گفت: نه، ولی به هر حال شاید امروز تصمیم بگیرند که تهران را تعطیل کنند و این شامل حال مسابقات هم می‌شود. این اتفاق احمالا روی برنامه‌های فوتبال تأثیر می‌گذارد که برای لیگ ما و برنامه‌ریزی آن خوب نیست.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481920 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ