life

وبسایت رسمی شرکت «خودروسازان بم» به تازگی تصاویری را از یک کراس اوور منتشر کرده و اعلام نموده که به زودی خودرویی جدید را به خط تولید خود می آورد.

جی پلاس، مدت ها پیش مطرح شده بود که خودروسازان بم به عنوان شریک تجاری «لیفان» در گروه کرمان خودرو انتخاب شده است و دیگر قرار نیست تا عرضه محصولات لیفان توسط شرکت کرمان موتور انجام شود. در آن موقع خودروسازان بم اطلاعاتی در خصوص محصولات جدید لیفان بر روی سایت خود قرار داد. اما بعد از مدتی آن اطلاعات حذف شد و مشخص نگردید که روند فعالیت لیفان و این شرکت خصوصی به چه سمتی پیش رفته است.

اقتصاد آنلاین نوشت: حال با گذشت چند ماه شاهد آن هستیم که خودروسازان بم با انتشار تصاویری از صفحه اول وبسایت خود، خبر از معرفی محصولی جدید می دهد. خودرویی که با شعار «Comfort Plus» معرفی می شود، یک کراس اوور از نشان لیفان چین است. لیفان X70 خودرویی است که خودروسازان بم برنامه تولید آن را در کشور دارد. چند وقت قبل هم نمونه هایی از این خودرو در گمرک های کشور دیده شد. حال مشخص شده که خودروسازان بم فرایند همکاری با لیفان را دنبال کرده و می خواهد تا در گام نخست، کراس اوور X70 را از این نشان چینی به بازار ایران عرضه کند.

لیفان X70

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481819
ارسال نظر

موضوعات داغ