sport

پرویز برومند دروازه بان سابق استقلال نگرانی خود در خصوص اینکه شکایت استراماچونی باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آبی ها شود را ابراز کرد.

جی پلاس؛ دروازه بان سابق استقلال در خصوص حضور دو دروازه بان سطح بالا واکنش جالبی دارد.

ایلنا نوشت: پرویز برومند دروازه بان سابق استقلال در خصوص شرایط آبی ها در هفته اول لیگ برتر اظهارداشت: استقلال با تکیه بر پتانسیل بالا، توانایی و تجربه بازیکنانش برنده بازی شد و با در نظر گرفتن زمان کمی که فکری و همکارانش برای دوره آماده‌سازی استقلال داشتند عملکرد تیم امیدوارکننده بود. کسب سه، چهار پیروزی متوالی می‌تواند تیم را روی نوار موفقیت بیندازد.

وی ادامه داد: تیم از کادر و نفرات خوبی برخوردار است و می‌تواند این فصل مدعی اصلی قهرمانی باشد. فکری سابقه سالها حضور در استقلال را دارد و می تواند از پس حاشیه های تیم برآید

دروازه بان سابق استقلال در خصوص جذب رشید مظاهری تصریح کرد: یکی از پست‌هایی که باشگاه باید در فصل نقل و انتقالات برایش بازیکن می‌گرفت مهمترین جای زمین یعنی دروازه بود.

برومند ادامه داد:یکی از اشتباهات بزرگ مدیریت قبلی باشگاه استقلال بدون رقیب نگه داشتن دروازه‌بان تیم بود. حسینی گلر بسیار خوبی است اما باید رقیب داشته باشد تا پیشرفت کند

وی درباره اینکه  استقلال می‌تواند امسال قهرمان شود یا خیر افزود:امسال یک سال سخت برای استقلال خواهد بود زیرا که چند سال است قهرمان نشده و هواداران از این  تیم انتظار قهرمانی دارند. این پتانسیل در استقلال هست که بتواند به این مهم دست پیدا کنند.  فقط باید مراقب حاشیه‌ها باشند.

پیشکسوت استقلال درخصوص باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم گفت:این اتفاق باید خیلی زودتر از اینها می‌افتاد باز جای شکرش باقی است که نبود بازیکنان جدید زیاد به تیم لطمه نزد. البته باز باید نگران این باشیم که شکایت استراماچونی پنجره را نبندد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1481776
ارسال نظر

موضوعات داغ